blejt7
24.03.09,13:46
Pracujem vo firme uz dlhsie..nie som v skusobnej lehote.
Zamestnavatel mi neplati uz od mesiaca januar. V zmluve nemam uvedeny datum vyplacania vyplat cize podla zakona je moj zamestnavatel povinny zaplatit mi vyplatu za dany mesiac do ukoncenia nasledujuceho.
Cize na januar mi musi poslat vyplatu v priebehu februara a vsetko je ok.
Chcem dat vypoved k 1.4.2009 podla zakona § 69 b ktory hovori ze mozem dat OKAMZITU vypoved do 15 dní po uplynutí splatnosti ( v mojom pripade 15.marca 2009 ak sa nemylim).

Moja otazka je ci mozem na zaklade tychto faktov v zamestnani dat okamzitu vypoved k 1.4.2009 s tym ze mi zamestnavateľ bude povinny mi zaplatit aj 2 mesacny odstupny plat ale ja nemusim na druhej strane ostat tie 2 mesiace pracovať??

Ďalší odsek v tomto zakone zase hovori
(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

No a teraz neviem ci sa ten mesiac berie od uplymnutia tych 15 dni ( mesiac od 15.3 ) alebo od doby uplynutia splatnosti (1.3) ???

Dakujem za odpovede, asi je to teraz dost horuce tema ked je kriza hospodarska
Chobot
24.03.09,15:56
Pracujem vo firme uz dlhsie..nie som v skusobnej lehote.
Zamestnavatel mi neplati uz od mesiaca januar. V zmluve nemam uvedeny datum vyplacania vyplat cize podla zakona je moj zamestnavatel povinny zaplatit mi vyplatu za dany mesiac do ukoncenia nasledujuceho.
Cize na januar mi musi poslat vyplatu v priebehu februara a vsetko je ok.
Chcem dat vypoved k 1.4.2009 podla zakona § 69 b ktory hovori ze mozem dat OKAMZITU vypoved do 15 dní po uplynutí splatnosti ( v mojom pripade 15.marca 2009 ak sa nemylim).

Moja otazka je ci mozem na zaklade tychto faktov v zamestnani dat okamzitu vypoved k 1.4.2009 s tym ze mi zamestnavateľ bude povinny mi zaplatit aj 2 mesacny odstupny plat ale ja nemusim na druhej strane ostat tie 2 mesiace pracovať??

Áno, je to tak. PP skončíš okamžite a máš nárok na náhradu 2 mesačného priemerného platu.


Ďalší odsek v tomto zakone zase hovori
(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

No a teraz neviem ci sa ten mesiac berie od uplymnutia tych 15 dni ( mesiac od 15.3 ) alebo od doby uplynutia splatnosti (1.3) ???

Dakujem za odpovede, asi je to teraz dost horuce tema ked je kriza hospodarska

Je to od uplynutia tých 15 dní. Teda odo dňa, kedy si prvý krát mohol dať okamžitú výpoveď. Termín máš teda do 15.4.2009.
blejt7
24.03.09,16:54
super dakujem ze odpoved len este jedna nezrovnalost do toho 15.4 musim este pracovat ked dam 1.4 vypoved alebo to je termin do kedy mozem dat okamzitu vypoved??

jedna sa mi o to ci tam musim po tom 1.4 vobec ostat a aby som si zbytocne problemy nerobil..
Chobot
25.03.09,08:25
super dakujem ze odpoved len este jedna nezrovnalost do toho 15.4 musim este pracovat ked dam 1.4 vypoved alebo to je termin do kedy mozem dat okamzitu vypoved??

jedna sa mi o to ci tam musim po tom 1.4 vobec ostat a aby som si zbytocne problemy nerobil..

Aby si používal potom správne pojmy, ty nebudeš dávať výpoveď, ale skončíš PP okamžite v zmysle § 69 ods. 2 písm. b) z dôvodu nevyplatenia mzdy. V deň, kedy doručíš oznámenie o okamžitom skončení, ti končí PP, takže ten deň odpracuješ a na druhý deň si skončil.

Len neviem, ako zareaguje na to zamestnávateľ, je dosť možné, že takéto skončenie neuzná a bude tvrdiť, že PP trvá. Potom ti nezostane nič iné, len domáhať sa svojich fin. nárokov súdnou cestou.