rasyou
24.03.09,13:52
Ako zablokovat www stranky bez toho aby som napr. menil nastavenie pocitaca (DNS, blokovanie portov) potebujem iba aby sa nikto nedostal na internet

dakovala
Onko
24.03.09,12:56
Ako zablokovat www stranky bez toho aby som napr. menil nastavenie pocitaca (DNS, blokovanie portov) potebujem iba aby sa nikto nedostal na internet

dakovala

Vytiahnuť sieťový kábel :) Inak to bez menenia nastavení nepôjde ...
Andy Kralik
24.03.09,13:30
Nastaviť firewall na blokovanie portu 80. Ale ak nechces meniť nastavenie ani blokovanie portov, tak neviem. Ak ti ide len o to aby sa nik nedostal na internet mozes aj odinstalovat vsetky prehliadace :)
Onko
24.03.09,14:18
Nastaviť firewall na blokovanie portu 80. Ale ak nechces meniť nastavenie ani blokovanie portov, tak neviem. Ak ti ide len o to aby sa nik nedostal na internet mozes aj odinstalovat vsetky prehliadace :)

No Internet Explorer neodinštaluje :rolleyes:
Charon
24.03.09,14:43
Všetko je správne, ale najjednoduchšie je zmeniť predsa prístupové heslo. Prístup na internet je predsa zabezpečený loginom a heslom. Stačí odfajknúť: Pamätať si heslo na tomto PC :-)
Fero11
24.03.09,14:49
Ako zablokovat www stranky bez toho aby som napr. menil nastavenie pocitaca (DNS, blokovanie portov) potebujem iba aby sa nikto nedostal na internet

dakovala
No ak nechces nic blokovat, tak ako to chces potom nastavit ? Inak nepises o co sa jedna, ci o siet, alebo pracovnu stanicu, ake je pripojenie atd.....
Dal si prilis malo info
ivoovi
24.03.09,14:54
Zalezi aku inteligenciu maju ludia pre ktorych chces vypnut net.

Najjednoduchsie je vytvorit si pouzivatelsky ucet a nikomu nepovedat heslo.
Ak mas admin prava tak zablokovat net v ostatnych uctoch.
Nastavit pevnu IP ,ktoru router nebude vediet poskytnut.
V nastaveniach prehliadaca nastavit proxy server
rasyou
31.03.09,13:08
Chcem to na Winxp samozrejme :(

Port zablokovat nemozem, vsetky prehliadace som odinstaloval ale kazdy komu sa bude chciet si do runu napisem iexplore a ide. mohol by som nastavit proxi a neslo by to ale to sa da tiez nastavait nas5. este nejake napady?

dakujem
rasyou
31.03.09,13:10
Musi to byt na konkretnom ucte kde su administratorske prava.
Onko
31.03.09,13:16
Musi to byt na konkretnom ucte kde su administratorske prava.

V takom prípade, nech urobíš čokoľvek na tom počítači, dotyčný s administrátorskými právami si to bude môcť vrátiť naspäť. Takže je to možné iba mimo počítača, na routeri a pod.
rasyou
31.03.09,13:21
Ved som si aj myslel :(
Mozno ak dajaky programik na heslo...
mpca
31.03.09,14:45
riesenie vidim v opendns