adka_8
24.03.09,13:55
Dobry den,chcela by som sa s Vami poradit,v praci som poziadala o upravu pracovnej doby,lebo mam 3 rocne dieta a nemam ho s kym nechat,aby som robila 8 hod.miesto 12.hod-pracujem v supermarkete,moj veduci s tym suhlasi,ale jeho nadriadeny,s ktorou mam osobne problemy mi to nechce dovolit,tym sa mi chce "pomstit",ze je to moj problem-nemam sancu sa s nou dohodnut a ja neviem ako to mam riesit,ona sa so mnou teraz pohrava,lebo je niekto a ja nikto,chce ma donutit k vypovedi postupne-navyse som teraz zistila,ze som tehotna,lekar mi poradil,aby som to asi mesiac tajila a potom povedala,ze som v druhom stave-to je dalsia vec s ktorou si neviem rady,lebo ak jej to oznamim,bude si so mnou robit co chce a zneprijemnovat mi to cim dalej tym viac.potrebovala by som radu,aby som jej vedela na 100%povedat nieco,co ju zaskoci a nebude moct si na mna vyskakovat:mee:V praci ide fakt hlavne o to,ze my dve sa nemusime,lebo sme kedysi spolu pracovali a pocas mojej prvej materskej ju povysili a ona caka,ze jej budem nohy bozkavat asi a fakt ani nema zaujem pomoct,alebo nejak to riesit-ju to nezaujima a je to len a len moj problem-ze som nemala mat dieta-fakt netusim,ako mam reagovat,ak by vas nieco blizsie zaujimalo,odpisem-zatial velmi pekne dakujem:(
adka_8
24.03.09,19:25
to mi fakt nikto neporadi????
elaurie
25.03.09,09:09
zlezaradil Možno niekto poradí, keď bude Váš príspevok zaradený v správnej rubrike. Tu sa rozoberajú clá a spotrebné dane... Skúste tu:
http://www.porada.sk/f10-mzdove-uctovnictvo-personalistika-odvody.html
elaurie
25.03.09,09:30
Vaša nadriadená nemá pravdu, že je to "len Váš problém". Podľa § 164 ods. 2 Zákonníka práce (zákon č. 311/2001 Z. z.) ak požiada tehotná žena a žena alebo muž trvale sa starajúci o dieťa mladšie ako 15 rokov o kratší pracovný čas alebo o inú vhodnú úpravu určeného týždenného pracovného času, zamestnávateľ je povinný jej žiadosti vyhovieť, ak tomu nebránia vážne prevádzkové dôvody. To znamená, že sú Vám povinní vyhovieť, jedine že by existovali nejaké VÁŽNE prevádzkové dôvody, pre ktoré by to nebolo možné. Tie dôvody by Vám musel zamestnávateľ uviesť. Keďže Váš priamy nadriadený so skrátením súhlasí, zrejme takéto vážne prevádzkové dôvody neexistujú. Požiadali ste zamestnávateľa písomnou formou?
adka_8
26.03.09,07:00
Dakujem pekne,uz je to vysporiadane,bola som za pravnikom a uz je to vsetko -o.k
ivka70
26.03.09,07:08
a co sa tyka tehotenstva, lekarova rada, ze este mesiac tajit ...ide v podstate proti tebe.
Pokial zamestnavatelovi oficialne oznamis tehotenstvo, si chranena viac ako standardny zamestnanec a mas moznost vyuzivat niektore vyhody tehotnych.
Pokial mu to neoznamis, stale ta beria ako netehotnu ....