Xanti
24.03.09,17:21
Čauko poraďáci a maníci do mobilov.
Mám na Vás jednu otázočku. Existuje na trhu mobil s WLAN a DUAL SIM ( teda dalo by sa nazvať 3v1 :D )? Samozrejme v priateľnej cenovej relácii. Lebo mne sa nič nepodarilo vygoogliť. Buď som našla mobilné fóny, ktoré mali dual sim, alebo som našla mobilné fóny s WLAN ale boli len na jednu kartu :(.
Viete o niečom? Privítam akékoľvek typy. Díkes.
alla66
24.03.09,16:59
Taký mobil na našom trhu nie je ,
ale dá sa objednať na : http://www.solomobi.com/category.asp?lx=cate&cate_id=110 ( Treba zvážiť riziko nákupu a reklamácie).
dalid
25.03.09,12:33
alla66
25.03.09,13:05
ginnes
25.03.09,14:08
alebo.......nefunguju sice obe sim naraz, ale

....napr. ja mam N95 8GB ....ma to WLAN a DUAL SIM sa da spravit takymto sposobom, ze:GSM Adaptér na 2-SIM Univerzálny


Mini adaptér veľkosti klasickej SIM karty umožňujúci jednoduché prepínanie medzi 2 SIM kartami (aktívna je stále iba jedna karta) bez potreby otvárania telefónu a prekladania kariet. Do vnútra adaptéru sa vkladajú dve SIM karty, z ktorých je odstrihnutý prebytočný plast.
Prepnutie medzi kartami je buď v menu telefónu (pribudne ďalšia položka) alebo vypnutím a zapnutím telefónu.
Sada obsahuje: mini adaptér, 2 šablóny na vystrihnutie a 2 plastové rámčeky, ktoré umôžňujú opäť používať vystrihnutú kartu ako klasickú SIM kartu.
Pozor!
- Nie je vhodný do MT u ktorých sa SIM karta pri vkladaní musí ohýbať!
- Dátové karty 3G, ( dátová služba) sú cez tento modul nefunkčné, nedostanete sa do menu !
- Nepodporuje CDMA mobilné telefóny a CDMA sim karty.
- Nepodporuje SIM karty s veľkosťou EEPROM 128 Kb a viac (v súčasnosti sa štandardne na SR používajú SIM karty s veľkosťou do 64 Kb)
- Taktiež nemusí podporovať niektoré typy SIM kariet vyrobené v roku 2002 a skôr, ktoré používali operátori mobilných sietí na našom trhu. Odporúčame preto použiť adaptér len na SIM karty vyrobené od roku 2003 vrátane.
cena
Cena od 1 ks:4.15 € (125.02 Sk) s DPH
Cena od 10 ks:3.15 € (94.90 Sk) s DPH