tama
25.03.09,07:16
Ahojte,
neviete mi náhodou niekto poradiť ako nahodiť v programe Omega do evidencie dlhodobého majetku do konkrétnej karty zníženie ceny na základe dobropisu?
V decembri 08 bolo do jednej konkrétnej karty DM pridané technické zhodnotenie /zvýšenie ceny/ na základe dodávateľskej faktúry. V januári 09 prišiel dobropis na túto dodávateľkú faktúru, ale dobropisovala sa len časť z tej faktúry.
Ide mi hlavne o tú Omegu, aby mi to nezblblo a správne rátalo odpisy.
Ďakujem :)
Manual
25.03.09,06:28
Ahojte,
neviete mi náhodou niekto poradiť ako nahodiť v programe Omega do evidencie dlhodobého majetku do konkrétnej karty zníženie ceny na základe dobropisu?
V decembri 08 bolo do jednej konkrétnej karty DM pridané technické zhodnotenie /zvýšenie ceny/ na základe dodávateľskej faktúry. V januári 09 prišiel dobropis na túto dodávateľkú faktúru, ale dobropisovala sa len časť z tej faktúry.
Ide mi hlavne o tú Omegu, aby mi to nezblblo a správne rátalo odpisy.
Ďakujem :)
Postav sa dlhodobý majetok, daj pridaj a tam máš možnosti a jedna z nich je aj zníženie ceny.
tama
25.03.09,06:45
Áno, ale sú tam ešte možnosti: čiastočný predaj, čiastočná likvidácia....a tam neviem čo dať
Manual
25.03.09,06:52
Áno, ale sú tam ešte možnosti: čiastočný predaj, čiastočná likvidácia....a tam neviem čo dať
Osobne som také nič nerobil, vyskúšaj nejakú možnosť a uvidíš alebo volaj Kros čo v takomto prípade...
tama
25.03.09,08:41
Ok, nejako to skúsim, hádam to pôjde...ďakujem