Príroda
25.03.09,08:55
Dobrý deň. Pri práci so stránkou sa mi pri každom kliknutí a hľadaní, či pokračovaní objaví tabuľka malá - upozornenie zabezpečenie, či chcem inštalovať nejaký softwér..., dávam stále neinštalovať alebo zavriem krížikom , aj tak sa toho nemôžem zbaviť a zdržuje ma to. Trvá to asi tri dni, nič som neinštalovala. Je to iba u mňa, viete mi poradiť? Vďaka. Elena
Príroda
25.03.09,07:59
Je to softwer s názvom: Adobe Flash Player Instale. To je na doplnenie. Ďakujem
Martin Mocko
25.03.09,08:01
Je to softwer s názvom: Adobe Flash Player Instale. To je na doplnenie. Ďakujem

Nainštaluj... Adobe Flash Player je soft, ktorý podporuje prehrávanie Flash "videa". Nenaruší to používanie webu..možno maximálne môže zlepšiť.
Príroda
25.03.09,09:28
Vďaka, pozerala som ukážky z videa na porade, možno som tam niekde klikla. Nedá sa to tam pozrieť? E.
Richard
25.03.09,10:38
Videá bez flash podpory nebudú fungovať, takže je dobré to ma nainštalované.
Choďte na stránku www.porada.sk/videoskolenia a tam bude link na inštaláciu (ak ho ešte nemáte nainštalovaný...).
Martin Mocko
25.03.09,10:39
Vďaka, pozerala som ukážky z videa na porade, možno som tam niekde klikla. Nedá sa to tam pozrieť? E.

Flash je niečo ako animácia alebo krátke "video" - hlavne reklamy na webe sú spracované týmto spôsobom. V podstate je jedno, či zatvoríš okno s reklamou - alebo okno s inštalom Flashplayera.
tutiola
25.03.09,15:13
Dobrý deň. Pri práci so stránkou sa mi pri každom kliknutí a hľadaní, či pokračovaní objaví tabuľka malá - upozornenie zabezpečenie, či chcem inštalovať nejaký softwér..., dávam stále neinštalovať alebo zavriem krížikom , aj tak sa toho nemôžem zbaviť a zdržuje ma to. Trvá to asi tri dni, nič som neinštalovala. Je to iba u mňa, viete mi poradiť? Vďaka. Elena
Mne to robí na internete v robote, ale len na tránkach Porady. Tak som to nainštalovala, ale objavovalo sa to ďalej. Zavolala som technika a tak mi to nainštaloval on a robí to ďalej. Teraz to už len zatváram. Lezie to hore krkom, ale pomaly si na to zvykám
Martin Mocko
25.03.09,15:53
Mne to robí na internete v robote, ale len na tránkach Porady. Tak som to nainštalovala, ale objavovalo sa to ďalej. Zavolala som technika a tak mi to nainštaloval on a robí to ďalej. Teraz to už len zatváram. Lezie to hore krkom, ale pomaly si na to zvykám

Tak to bude asi ITčkár rekvalifikovaný z automechanika. :rolleyes:
Správne nainštalovaný FlashPlayer musí fungovať.
tutiola
25.03.09,18:49
Tak to bude asi ITčkár rekvalifikovaný z automechanika. :rolleyes:
Správne nainštalovaný FlashPlayer musí fungovať.
Ja si našich mechanikov nesmierne vážim. Sú to dobrí odborníci. Skôr si myslím, že je tam nejaké obmedzenie pre používanie internetu na pracovisku. Doma s tým nemám problém.