Pezinčan
25.03.09,14:16
Zdravim,
kupil som si digitalny trezor. Vlozil som donho baterie, ale nic sa nestalol. Nemozem nastavit ciselny kod, nesvietia kontrolky, proste nic. Baterie su dobre, skusal som ich viacero. Neviete co by mohlo byt na pricine?
VladoaKatka
25.03.09,14:04
Na tých domácich trezoroch býva na strane pántov na dverách z vnútra taká poistka, ktorá sa má zaistiť (navodiť sistuáciu zatvorených dverí) a vtedy sa má nastavovať kódovanie. Skús.
Pezinčan
25.03.09,15:22
Na tých domácich trezoroch býva na strane pántov na dverách z vnútra taká poistka, ktorá sa má zaistiť (navodiť sistuáciu zatvorených dverí) a vtedy sa má nastavovať kódovanie. Skús.
Ano, je tam poistka. Na vyresetovanie kodu. Ale vobec nefunguje. Ak ju stlacim tak by malo podla navadu zazniet pipnutie a rozsvietit sa kontrolka, ale nic
misomiso
25.03.09,15:35
Neviete co by mohlo byt na pricine?

Vieme. Trezor by mohol byt vadny.
misomiso
25.03.09,15:40
To si este dopadol dobre, moj znamy z Viedne dopadol horsie. Nechal si do obchodu v centre Viedne namontovat mreze na autom. otvaranie, pretoze ho dva razy vykradli. Kedze chcel usetrit, objednal to zo Slovenska. Montovala to najznamejsia firma od nas, pre kratkost casu nebudem menovat.

Jeden den mu to namontovali, odskusali a odisli. Na druhy den rano mo vola, ze sa mu nepodarilo otvorit obchod, pretoze zieden z dialkovych ovladacov nefunguje. Tak mu vravim - vidis, to mas najvyssi stupen bezpecnosti - do obchodu sa nedostane ani majitel...
kyblik
25.03.09,15:48
Kúp si poriadny ...

Juraj

Tak tento neotvori nijaky "buchac" ak zabudne kod...:o