poisonkatka
25.03.09,17:08
Zdravim Vas vsetkych. Mam mensi problem. Rozbieham e-shop a rada by som v nom predavala oblecenie z UK, nakupujem tam uz asi pol roka a maju velmi kvalitne oblecenie, ktore sa na SK nepredava. Problem vsak je, ze predavaju iba koncovym zakaznikom a neviem sa s nimi dohodnut na tom, aby mi poslali fakturu a nie iba dodaci list. Myslite, ze by pred danovym uradom obstal iba dodak a podkladove papiere z paypalu o zaplateni tovaru?
poisonkatka
25.03.09,17:25
nikto nic?
poisonkatka
25.03.09,20:17
posuniem, mozno tu je niekto, kto mi poradi
poisonkatka
26.03.09,05:26
dobre ranko, mozno teraz sa tu najde viac ludi, ktori mi budu vediet poradit :-)
poisonkatka
26.03.09,07:21
to nikto z vas na to nema nazor? odpovede sa asi nedockam :-(
Bastian
26.03.09,07:29
Zdravim Vas vsetkych. Mam mensi problem. Rozbieham e-shop a rada by som v nom predavala oblecenie z UK, nakupujem tam uz asi pol roka a maju velmi kvalitne oblecenie, ktore sa na SK nepredava. Problem vsak je, ze predavaju iba koncovym zakaznikom a neviem sa s nimi dohodnut na tom, aby mi poslali fakturu a nie iba dodaci list. Myslite, ze by pred danovym uradom obstal iba dodak a podkladove papiere z paypalu o zaplateni tovaru?
Veď im napíš seriózny list a povedz im, že máš záujem o predaj ich tovaru - dohodni si s nimi zľavu, papiere, dodacie lehoty... alebo im rovno zavolaj.
poisonkatka
26.03.09,07:41
Veď im napíš seriózny list a povedz im, že máš záujem o predaj ich tovaru - dohodni si s nimi zľavu, papiere, dodacie lehoty... alebo im rovno zavolaj.

neda sa. vsak s nimi pisem uz 2 tyzdne a nic. mi napisali, ze mi nemozu dat fakturu, iba dodaci list a ze nepredavaju obchodnikom, iba individualnym zakaznikom. a ako oni nemaju tam povinnost vystavovat faktury? lebo ak nie, tak by mi mohol stacit dodaci list, ked preukazem,ze som to nakupila,zaplatila a predala.
jozo_sk
26.03.09,14:17
Bohuzial dodaci list nie je danovym dokladom.
Na dodacom liste nemusi byt uvedena ani cena.