stavalond
25.03.09,20:34
Dobrý deň prajem.Chcem vás varovať pred firmou Jozefa Csatlósa ktorý podniká v košickom kraji hlavne v Moldave nad Bodvou a má neodbornú a nekvalitnú robotu ktorú väčšinou zákazník zisti keď je už neskoro.Ďakujem
Marta_
04.05.09,04:08
ja mám podobné skúsenosti s Michalom Gallom, ktorý pôsobí v Žiline a okolí.
iveta0201
11.06.09,17:33
Ja mam velmi negatívnu skúsenosť s firmou MKV Energostav a jej akože "generálnym riaditeľom" Dušanom Kokoškom, zhodou okolností tiež z okolia Košíc, konkrétne zo Sokoľa.
Tu je môj zážitok:
S dotyčným pánom som si dojednala výstavbu kamenného plota. Pri prvých jednaniach vystupoval ako skúsený odborník, obzrel si miesto práce, materiál atď. Tak som sa rozhodla, ze im tú zákazku dám. Spätne si uvedomujem, že ma niekoľko krát uisťoval, že nebude žiaden problém s alkoholom, pričom, ja som sa na to, ani nepýtala. Už vtedy mi malo trknúť, že keď to toľko omieľa, tak asi problém bude. Búracie práce starého plota prebehli ešte ako tak, aj keď miestami vykopali aj to, čo nemali. Ale sila prišla až so samotnou výstavbou. Vážený pán Kokoška si namiesto 2 kolegov, dotrepal hneď 5-tich, asi, aby sa im lepšie pilo. A to teda začal cirkus. Ukázalo sa, že o stavbe plotu z kameňa nemajú šajnu, v živote to nerobili. O jedenástej už boli v krčme, a sporadicky z nej po jednom vyliezali, aby bolo vidno, že niekto robí. Ku koncu dňa už sa ani nenamáhali ani vyliezať. Niekoľko krát som na túto skutočnosť pána Kokošku upozorňovala. Vždy ráno keď bol triezvy, sľúbil, že sa to nebude opakovať. Na tretí deň murovacích prác to vyvrcholilo, keď mi v popoludňajších hodinách pán Kokoška zaklopal na dvere a začal mi vykrikovať, že, čo to mám za kameň, že spojovacia malta sa drolí, /ako keby som im ju ja miešala v kuchyni/. A vrchol všetkého bol, keď vyvreskoval pod dverami, že mi dotuje stavbu. Upozorňujem, že všetky búracie a prípravné práce mal už uhradené, dohodli sme sa na vyúčtovaní vždy v piatok na základe vykonaných prác. A deň jeho amoku bola streda, 3 deň murovacích prác. V sekunde som ho vyhodila aj s celým ansámblom. A čo sa nestalo ráno. Pán Kokoška mi volá, ako keby sa nič nestalo a chystá sa pokračovať. Skoro ma vystrelo. Tak vážení spoluobčania a spolustavebníci Pozor na Kokošku a spol.
bulnova
05.07.09,13:52
Negatívne skúsenosti so stavbou strechy- nikdy ju nedokončila partia Centkovcov z Prešova (okolie).
rebrik55
30.11.09,20:04
Si dajte pozor na firmu LOVA STAV !!!je to pekný odrbavak a hlavne peniaze až po dokončení prac...Žiadna hodinovka! lebo milión hodín milión eur!!!!Kvalita??? žiadna!
Ani sa mi to tuná nechce písať čo nám doma všetko znehodnotili!!! NENALEŤTE ODRBAVAKOM!!!
denisa69
16.12.09,16:05
Aj ja mám zlú skúsenosť s firmou EPM, a konateľom O. Daňkom, ktorý predal firmu EPM ešte pred dokončením domu na kľuč a teraz sme si museli všetky papiere a revízie ku kolaudačnému rozhodnutiu zháňať sami. Termín odovzdania stavby mal byť 11/2008 a konečne dnes som bola dať potvrdiť kolaudačné rozhodnutie. Stálo nás to asi 2000 Eur kým sme všetky papiere pozháňali. A penále z omeškania odovzdania domu stále narastajú. Po novom majitelovi firmy EPM ani chýru ani slychu. Samozrejme nehovoriac o tom, že veľa drobností v dome nebolo dotiahnutých do konca.
wagner
16.12.09,17:44
Aj ja mám zlú skúsenosť s firmou EPM, a konateľom O. Daňkom, ktorý predal firmu EPM ešte pred dokončením domu na kľuč a teraz sme si museli všetky papiere a revízie ku kolaudačnému rozhodnutiu zháňať sami. Termín odovzdania stavby mal byť 11/2008 a konečne dnes som bola dať potvrdiť kolaudačné rozhodnutie. Stálo nás to asi 2000 Eur kým sme všetky papiere pozháňali. A penále z omeškania odovzdania domu stále narastajú. Po novom majitelovi firmy EPM ani chýru ani slychu. Samozrejme nehovoriac o tom, že veľa drobností v dome nebolo dotiahnutých do konca.
Bolo by dobré uvádzať aj sídlo firmy, aby náhodou neprišlo k omylu. Lebo názov firmy napr. z Prešova nemusí byť to isté, čo má firma v BA.
katarina.j
16.12.09,18:12
Bolo by dobré uvádzať aj sídlo firmy, aby náhodou neprišlo k omylu. Lebo názov firmy napr. z Prešova nemusí byť to isté, čo má firma v BA.
suhlasim s wagner-om, este by sme mohli doplnit poniektorí, čo vam dana firma robila-resp.neurobila podla vašich predstav, aby sme vedeli čo si u danej firmy neobjednavat:rolleyes:
denisa69
17.12.09,09:24
Bolo by dobré uvádzať aj sídlo firmy, aby náhodou neprišlo k omylu. Lebo názov firmy napr. z Prešova nemusí byť to isté, čo má firma v BA.

Firma EPM mala sídlo v KE ale pôsobila na celom území SR. Nám stavali dom v obci Čakany DS cca 18km od BA. Stavali aj taký istý dom v Dunajskej Lužnej ale montovaný a viem, že aj tam boli problémy s veľkým meškaním.
rebrik55
19.12.09,19:14
Lovastav oravska jasenica.
buchač
19.12.09,19:16
suhlasim s wagner-om, este by sme mohli doplnit poniektorí, čo vam dana firma robila-resp.neurobila podla vašich predstav, aby sme vedeli čo si u danej firmy neobjednavat:rolleyes:

...to je jedno , čo neurobila podľa predstáv ...

Hoci aj len zle hmoždinku do steny ..../ véééééľmi nadnesené ../

Už potom nič ...;)
kelna
02.01.14,19:49
mam tiez zle skusenosti,NIKDY VZIVOTE,slubuje hory doly,žiadny problem,všetko sa da,nič neni problem atd
not4me
03.01.14,00:34
Ja mam zle skusenosti ,resp.uz aj zacate trestne oznamenie na firmu 14 NEWS !! DAJTE SI POZOR A URCITE SA U NICH NEZAMESTNAVAJTE ! NEVYPLACAJU MZDY ! ICH SEF SA VOLA p.ZAHRADAR ! POZOR
slnecnica3
07.05.16,09:49
Pozor na podvodnika Erika Balaza, moze sa predstavit aj ako Conka. Je z Liptovskeho Mikulasa, je to zlodej a podvodnik. Som s nim v sudnom spore. Ja som si nastastie urobila zmluvu pred stavebnou pracou, aj tak si dovolil ma okradat dookola, na co som prisla a mam kopec dokazov. Drzte mi prsty, nch ho dostanem do basy, tam kam patri, aby neokradal poctivych ludi.
misoft
07.05.16,09:52
Neopakuj sa! Toto už tu na Poradu dávaš tretíkrát. SPAMuješ Poradu!!!!
Ešte jeden "pokus" a požiadam amdninistrátora stránky o tvoje vylúčenie pre SPAMovanie Porady!