gregina
25.03.09,21:48
Asi pred mesiacom som si dala zafarbit vlasy. Odvtedy ma hlava zacala svrbiet. Dlho to na seba nedalo cakat. Mam velmi vysusenu pokozku. Nevie mi niekto poradit ako si mozem upravit PH pokozky na hlave? z tych "lupin" som uz zufala. dakujem:mee:
pasuliatko
25.03.09,20:50
ja som mala opačný problém. ja som mala veľmi veľa lupín. veľké žlté a zapálené. raz som si zafarbila vlasy a od vtedy mám s nimi pokoj, sem tam sa mi urobia ale hned si nasadím šampón FRUCTIS s Bielou guličkou (proti lupinám - odporúčam) alebo treba zájsť Dermatológovi.
Bionda
26.03.09,11:32
Skús si kúpiť vlasovú vodu na suché vlasy alebo proti lupinám- ja najmenšej dávam tú na suché vlasy a efekt som videla už po prvom použití a tiež zmeň šampón.
gregina
29.03.09,15:27
Dakujem za rady. Hned som si bola kupit iny sampon. Dokonca som sa dostala ku vlasovej kozmetike Dabur. V lekarni mi poradili kokosovy olej + sampon. Zatial som si spravila len jednu kuru - mala by som aspon 3. a vyzera to fakt dobre. Pozitivom je uz to, ze ma moja hlava uz nesvrbi:) Tak vam podom dam vediet ako to dopadlo.
g.mirka
29.03.09,15:35
A skus farbenie nechat na dobru kadernicku, ja uz som farbenie
vlasov doma vzdala po niekolkych pokusoch, vzdy to aj tak vyzeralo uplne inak. A naposledy, ked som skusila farbu - novinku-
bez amoniaku, tak ma kadernicka tej farby zbavovala pol roka,
chytila pri korienkoch na vyrastenych vlasoch uplne inak nez na ostatnych castiach vlasu. No hroza.
adi11
29.03.09,16:07
Ja si farbím vlasy sama doma a žiadne lupiny nemám /roky/.
gregina
04.04.09,17:00
ved prave ze som to nechala na kadernicku. Myslela som si ze ked k nej chodim uz par rokov mozem sa na nu spolahnut. - Zatial ma len cesala a robila mi melir, ktory dopadol velmi dobre. -No bohuzial nejako sa to nepodarilo.
PS. po aplikovani si oleja a pouzivani samponu z Dabur, uz nieje po ziadnych lupinach ani slichu.