matulka666
26.03.09,09:12
Ahojte, od januara chodim pravidelne cvicit do fitka a na aerobic, striedam jednotlive cvicenia, 4-6x do tyzdna. Zacala som cvicic s cielom redukovania vahy, bohuzial som od januara pribrala 3 kila, stravu mam upravenu. Viete mi poradit co robim zle? Dakujem
syrik
26.03.09,08:20
Ahojte, od januara chodim pravidelne cvicit do fitka a na aerobic, striedam jednotlive cvicenia, 4-6x do tyzdna. Zacala som cvicic s cielom redukovania vahy, bohuzial som od januara pribrala 3 kila, stravu mam upravenu. Viete mi poradit co robim zle? Dakujem

Pokiaľ si absolvovala vyšetrenia krvi u lekára, tak Ti neviem poradiť...no ak nie, tak si ich daj urobiť...môže byť za tým ochorenie štítnej žľazy napríklad...
ada1602
26.03.09,08:37
Môže to byť aj tým, že sa Ti tvoria svaly a svalstvo má väčšiu hmotnosť ako tuk. Mala si sa odmerať /hrudník, pás, boky, stehná/ od januára sú to 4 mesiace, možno by si zistila že máš menej centimetrov.
ekofan
26.03.09,08:39
ja by som zvýšenie váhy nevnímala ako problém, pretože pravidelným cvičením sa "sadlo" mení na svalovinu a tá je "ťažšia". Dôležité je, či sa Ti nezmenila konfekčná veľkosť. Ja s tým mám osobnú skúsenosť. Keď som začala chodiť do fitka pred 1,5 r. tiež som pribrala na váhe ale oblečenie mi bolo volnejšie.
matulka666
26.03.09,08:42
Ahojte, dakujem, krvne testy som si nedala robit, ale sa chystam na preventivku tak snad nieco zistim... Myslite si , ze diety zaberaju? mam na mysli 90-dnovu.
ada1602
26.03.09,08:48
U mňa 90-dňová zabrala schudla som, ale mala som problémy začali mi padať vlasy a boleli ma kĺby. Bola som u svojej lekárky pred dietou som mala krvné testy v pohode, po diete katastrofa. Táto dieta obsahuje veľmi málo bielkovín a to bol pravdepodbne môj problém.
pandula
27.03.09,13:28
Matulka, necvič toľko ;) Stačí ti 2-3x do týždňa. Inak, ja som schudla 12 kíl teraz bez cvičenia. Skús kuknúť stránku chudnutie-ako.sk Podľa toho som chudla ja. Je to podobné ako to Norbiho tajomstvo. :) Držím palce.
edu21
29.03.09,19:25
Ahojte,
mala som podobný problém, kilá nie a nie dolu. Bola som na vyšetrenia - štítna ok., strava diétna, pohyb- a nič. Po každom jedle mi bolo zle. Pred Vianocami som si vstúpila do svedomia- začala som deliť stravu a 90-dňovú. Odvtedy som schudla 7 kg, pomaličky, ale cítim sa fajn. Vobec mi nerobí problém jesť maso so zeleninou a zemiaky alebo ryžu na druhý deň. Dopolunia len ovocie. Vrelo odporúčam a to som už bola naozaj BEZRADNÁ :))
evinasa
31.03.09,11:42
90-dnovu mam za sebou aj ja, pomohla, ale len na chvilu. Ak sa tam clovek nestravuje stale, tak to nema vyznam, lepsie je jest co chuti, ale malo, lebo dlhodobo si odopierat vydrzi len malokto. Ale jednej veci doteraz nerozumiem, tato dieta odporuca ranajkovat ovocie a pritom sa vsade hovori ze ranajky by mali byt najvyzivnejsie. Tak mam v tom zmatok ☺
tetrisss
31.03.09,16:32
Ked mas upravenu stravu a cvicis a nejes v komore, tak je mozne, ze sa ti tuk meni na svaly, tie sice su tazsie, ale tri kila je zase vela. Skus este zistit, ci objem tela mas rovnaky, alebo vacsi.Pokial objem pasu, bokov, prs, stehien je mensi, ako bol, je to v poriadku, ak nie, volaco robis zle. Pravdepodobne nedrzis dietu. Diety funguju vsetky, nie vsetky su zdrave a ziadna nie je navzdy. Pokial sa clovek nevie zdrzat po diete, je ju skoda drzat, dopracujes sa este k vacsej hmotnosti, to mi ver.
lijana1
02.04.09,14:04
ja sa tiez pokusam chudnut.cvicim na fitnes lopte ale kilecka nejdu dole. poradi mi niekto ako sa odnaucit zavislosti na sladkom?bola som silna fajciarka a zavislost na cigaretach sm vymenila za zavislost na keksoch