V. A. J.
26.03.09,10:09
Dobrý deň,chcem sa opýtať.
Ak vypisujem cestovný príkaz zadám začiatok cesty a koniec cesty. Vo vyúčtovaní zadám priamo jednotlivé úseky. Ale čo ak časť cesty idem vlakom a časť cesty idem služobným autom inej firmy, ktorá má na túto cestu vlastný cestovný príkaz. Mám tento úsek cesty uvádzať, ak áno ako?:confused:
Chobot
26.03.09,09:50
Dobrý deň,chcem sa opýtať.
Ak vypisujem cestovný príkaz zadám začiatok cesty a koniec cesty. Vo vyúčtovaní zadám priamo jednotlivé úseky. Ale čo ak časť cesty idem vlakom a časť cesty idem služobným autom inej firmy, ktorá má na túto cestu vlastný cestovný príkaz. Mám tento úsek cesty uvádzať, ak áno ako?:confused:

Napíš tam len služobné auto.
V. A. J.
01.04.09,08:33
Ďakujem za radu.:)
Evanka
01.04.09,08:42
Dobrý deň,chcem sa opýtať.
Ak vypisujem cestovný príkaz zadám začiatok cesty a koniec cesty. Vo vyúčtovaní zadám priamo jednotlivé úseky. Ale čo ak časť cesty idem vlakom a časť cesty idem služobným autom inej firmy, ktorá má na túto cestu vlastný cestovný príkaz. Mám tento úsek cesty uvádzať, ak áno ako?:confused:
Za cestu ako spolucestujúca ty, resp tvoja firma platí?
Ak nie, tak by som rozdelila cestovné na dve časti, jedna vlakom a druhá ako spolucestujúca bez vyúčtovania cestovného.
V. A. J.
07.04.09,12:47
Za cestu neplatím.
Manžel má prepravu a sklad má v meste, ja mám firmu na dedine. Tak keď idem niečo vybavovať do mesta, domov ma vezme autom, alebo naopak a neviem, či musím cesťák začínať v dedine, kde mám firmu, alebo môžem aj v meste a kde ju mám ukončiť.