pasuliatko
26.03.09,10:45
Ahojte neviete mi poradiť opatrovateľskú službu v Ba? Lebo potrebujem zohnať ale takú kde si ho nehajú a budú sa o neho starať. Nie doma Ďakujem
VALIKA60
15.04.09,20:43
V Nových Zámkoch vykonáva niekto opatrovatelskú službu ako ADOS potrebovala by som nejaké injekcie pre matku ktorá bola hospitalizovaná v nemocnici.Čo je potrebné od doktora aby k nám chodila sestra z ADOSKY.
pasuliatko
16.04.09,19:27
V Nových Zámkoch vykonáva niekto opatrovatelskú službu ako ADOS potrebovala by som nejaké injekcie pre matku ktorá bola hospitalizovaná v nemocnici.Čo je potrebné od doktora aby k nám chodila sestra z ADOSKY.

treba tam zavolať a opýtať sa ;)
BXLmiami
17.04.09,06:13
V Nových Zámkoch vykonáva niekto opatrovatelskú službu ako ADOS potrebovala by som nejaké injekcie pre matku ktorá bola hospitalizovaná v nemocnici.Čo je potrebné od doktora aby k nám chodila sestra z ADOSKY.
V prvom rade musí mať zdrav.poistovna matky zmluvu s Adosom,informáciu Ti podá poistovna.Ak je zmluva,treba aby podávanie injekcií doporučil príslušný odborník.
A ešte dodatok-je to ošetrovateľská a nie opatrovateľská služba ak má podávať injekcie.To je rozdiel.
arizona
17.04.09,06:23
Ahojte neviete mi poradiť opatrovateľskú službu v Ba? Lebo potrebujem zohnať ale takú kde si ho nehajú a budú sa o neho starať. Nie doma Ďakujem
skús dať do google "domov sociálnych služieb bratislava"
pasuliatko
17.04.09,13:21
my sme už našli