hrnco
26.03.09,10:51
Ahojte, volam sa Marek, mam 22 rokov, zatial vyuzivam co sa len da v spojeni s VS. I ked tych skusenosti z praxe nie je az tak vela, moja oblast vedomosti je ekonomika a manazment, takze ak budem vediet poradim :).
Zaroven by som vas chcel poprosit, ci by ste mi vedeli pomoct. Potreboval by som vzor kupnej zmluvy na hnutelny majetok, a to vzor zmluvy na nakup drobneho hnutelneho majetku na podnikatelske ucely od fyzickych osob. Presne tuto zmluvu som nasiel v dokumentoch tu na PORADE od autora: andrej_rv. Nemate niekto tuto zmluvu? Pretoze uz nejde stiahnut :(. Surne by so ju potreboval, a kedze som novacik, sukromne spravy, aby som napisal uzivatelovi andrej_rv mi zatial nefunguju. Dakujem vam za pomoc.
Zitulda
26.03.09,18:55
Vítaj medzi nami, veríme, že aj Tvoje rady niekomu pomôžu. Ja skúsim sa nakontaktovať na andreja rv, aby ti pomohol.
Zitulda
26.03.09,19:11
Tak som tu zas. Poslala som moju SS-ku a po odoslaní sa mi ukázalo nasledovné:
andrej_rv blokuje prijímanie súkromných správ, alebo nemá dostatočné práva, preto nemôžete zaslať súkromnú správu.
Napíš viac podrobnosti kde si tú zmlúvu našiel, v akej téme, číslo príspevku, prípadne číslo strany a či bola daná ako príloha.