andreapolackova
26.03.09,12:08
Ahojte poradáci,
poprosila by som o radu. Muž je zsčo od marca 2008. Do marca brigádoval.
Odvody do zdravotnej poisťovne sme platili my šekom. Môžem to dať do daňového priznaia do riadku 34/úhrn povinného poistného/?Ak áno, ako preukážem sumu, mám si prefotiť šeky a priložiť k daňovému priznaniu?
Dakujem pekne vopred za radu.
books
26.03.09,11:13
Ahojte poradáci,
poprosila by som o radu. Muž je zsčo od marca 2008. Do marca brigádoval.
Odvody do zdravotnej poisťovne sme platili my šekom. Môžem to dať do daňového priznaia do riadku 34/úhrn povinného poistného/?Ak áno, ako preukážem sumu, mám si prefotiť šeky a priložiť k daňovému priznaniu?
Dakujem pekne vopred za radu.
Podáva DP B a zaplatené odvody si započíta do výdavkov. Šeky sa nedávajú ako príloha do DP, ale nechávajú sa v účtovníctve.
R.34 sa používa pri príjmoch zo závislej činnosti.
Tweety
26.03.09,11:14
Ahojte poradáci,
poprosila by som o radu. Muž je zsčo od marca 2008. Do marca brigádoval.
Odvody do zdravotnej poisťovne sme platili my šekom. Môžem to dať do daňového priznaia do riadku 34/úhrn povinného poistného/?Ak áno, ako preukážem sumu, mám si prefotiť šeky a priložiť k daňovému priznaniu?
Dakujem pekne vopred za radu.
Nie, šeky neprikladáš k DP.
andreapolackova
26.03.09,11:49
Prepáčte, ja som sa zle vyjadrila. Ja som mala na mysli práve tie tri mesiace-/január-marec/, keď brigádoval a ja som platila šekom zdravotnú poisťovňu.A chcem sa spýtať, či si práve tieto tri mesiace, keď nebol ešte ZSČO môžem dať daňového priznania do riadku 34?
books
26.03.09,11:51
Prepáčte, ja som sa zle vyjadrila. Ja som mala na mysli práve tie tri mesiace-/január-marec/, keď brigádoval a ja som platila šekom zdravotnú poisťovňu.A chcem sa spýtať, či si práve tieto tri mesiace, keď nebol ešte ZSČO môžem dať daňového priznania do riadku 34?

Nie.
Tweety
26.03.09,11:51
Prepáčte, ja som sa zle vyjadrila. Ja som mala na mysli práve tie tri mesiace-/január-marec/, keď brigádoval a ja som platila šekom zdravotnú poisťovňu.A chcem sa spýtať, či si práve tieto tri mesiace, keď nebol ešte ZSČO môžem dať daňového priznania do riadku 34?
Nie, tak tieto nie.
andreapolackova
26.03.09,12:20
dakujem:)