srandaman
26.03.09,16:35
Ahoj,
vo firme uvazujeme o vykonavanie skoleni BOZP, PO, prva pomoc a skolenie vodicov prostrednictvom e-learningu.


Ma s tym niekto skusenosti?
Co mame pozadovat po firme, ktora ponuka taketo skolenia?
Ake doklady potrebujeme mat vo firme uchovane pre pripadnu kontrolu?
Akymi opravneniami ma firma, kt. skolenie ponuka disponovat?
Clovek, ktory firme skolenie obsahovo pripravil pre nu nepracuje.. je za obsah zodpovedny on alebo firma?
Na koho sa potom musime obratit, ak budeme skolit ich programom a ten nebude v nejakom obdobi aktualizovany a pride kontrola?
Aky dokument - potvrdenie o školení bude mať zamestnanec?
Veľa otázok, no je to pomerne dlhodobá investícia, takže sa chceme najprv poradiť..

Ďakujem.
muri
27.03.09,15:04
E-learning nie je slovenskou legislatívou povolený. Treba íst na inšpektorát práce a na Okres k hasičom a zistiť ich názor. V bratislave toto neakceptujú.
muri
07.05.09,13:13
Ahoj,
vo firme uvazujeme o vykonavanie skoleni BOZP, PO, prva pomoc a skolenie vodicov prostrednictvom e-learningu.


Ma s tym niekto skusenosti?
Co mame pozadovat po firme, ktora ponuka taketo skolenia?
Ake doklady potrebujeme mat vo firme uchovane pre pripadnu kontrolu?
Akymi opravneniami ma firma, kt. skolenie ponuka disponovat?
Clovek, ktory firme skolenie obsahovo pripravil pre nu nepracuje.. je za obsah zodpovedny on alebo firma?
Na koho sa potom musime obratit, ak budeme skolit ich programom a ten nebude v nejakom obdobi aktualizovany a pride kontrola?
Aky dokument - potvrdenie o školení bude mať zamestnanec?
Veľa otázok, no je to pomerne dlhodobá investícia, takže sa chceme najprv poradiť..

Ďakujem.
Ahoj srandaman, ako si dopadol? Bol si na IP a ORHaZZ?
KikaW
14.08.09,14:38
Dobry den,

sme firma, ktora sa zaobera skolenim BOZP E-learningovou formou. Ak mate zaujem o viacej informacii, poslite mi nejaky kontakt a mozme Vam poskytnut blizsie informacie. Nie je uz pravda, ze BOZP nie je mozne vyucovat takouto formou:).

S pozdravom
Roman Pokopec
18.08.09,09:53
Samozrejme, že je možne vykonávať E- learningovou formou školenia. IP ako oprávnená osoba vydáva náležité povolennia - certifikáty na jednotlivé formy vykonávaného (druhu) školenia dalšej oprávnenej osobe na základe predložených výchovno vzdelávacích projektov. je pokročilá doba a táto forma za chvílu bude uplatňovaná v praxi častejšie.
marosc
20.08.09,10:13
Roman Pokopec
24.08.09,05:32
Pozrel som si velmi zaujimave diky