lorelai6
26.03.09,17:38
Dobrý deň, robím ročníkový projekt a jeho cieľom je vypracovanie podnikateľského zámeru, mnou vytvoreného FIKTÍVNEHO subjektu podnikania. (firmy, živnosti, predajne, podniku služieb, ....)
Prosím, nenapadá Vás niečo?? mám už nejaké typy, ale chcem sa s niekým poradiť, nech to aj nejako vyzerá:) ďakujem
opakujem, je to len v rovine fiktívnej a má to byť práca do školy:)
RMark
27.03.09,07:27
To je na tom najhoršie, že je to fiktívne. Keby vás v škole učili, aby ste to preniesli do reality tak už je to horšie. A potom je tu problém, že mladý ľudia sú na úrade práce.
Tak v čom by si chcela podnikať? V akej oblasti SR? Koho by si chcela osloviť? Je toho strašne veľa v čom sa musíš utvrdiť že je to správne a bavilo by ťa to.Ja ti môžem odporučiť napr. penzión - agroturistika, energetika - čistá energia, alebo vozenie aziatov zo západu na východ s dotáciou západných vlád :D, ... je toho veľa.
Tak skús
912
27.03.09,07:42
... a má byť na 20 strán? Ja som práve takýto dokončila v pondelok pre jednu kočku do školy na tému relaxačné centrum :D
lorelai6
27.03.09,08:42
:) áno má to byť na 20 strán...ako je možné, že tá kočka si ho nerobila sama?:D
presne som rozmýšľala nad tou agroturistikou, aj nad relaxačným centrom...ale ako tak počúvam spolužiakov, tak každý z nich robí niečo podobné:/ tak teraz neviem no...
912
27.03.09,08:46
:) áno má to byť na 20 strán...ako je možné, že tá kočka si ho nerobila sama?:D

Nooooo, tak to zoberme tak, že som jej s tým trošičku pomáhala ;) Tiež si nevedela dať rady s tým, o čom to má byť a čo tam má napísať ...
912
27.03.09,08:48
A ešte ma napadlo, že som rozmýšľala vypracovať zámer na tému Požičovňa lyží (v zime) a bicyklov (v lete).
lorelai6
27.03.09,08:53
tá požičovňa je tiež dobrý nápad:)
no mne by sa tiež zišla pomoc, ale akosi nemám takých kamarátov, ktorí by vedeli pomôcť:D
ešte ma napadla čajovňa:)
spolužiak navrhol pohrebníctvo:D ale to sa mi vôbec nepáči, aj keď viem, že v dnešnej dobe je to veľký biznis,...ale zarábať na nešťastí íných...:/
lanisha
11.10.11,05:34
Dobry den, ja by som potrebovala podnikatelsky zamer s temou RELAxaCNE CENTRUm, na ziskanie prispevku od UPSVAR, niekto by mi pomohol? samozrejme nie zadarmo, urcite by sme sa dohodli, dakujem piste na drobcek1800@azet.sk
lanisha
11.10.11,05:40
dobry den pomohli by ste mi s podnikatelskym zamerom s temou relaxacne centrum? drobcek1800@azet.sk
Zužu
11.10.11,05:56
Vzorové podnik. plány - podnikajte.sk
Dá sa podľa toho pekne spracovať podn. plán
lulu24
20.10.11,07:30
dobrý deň. nehnevajte sa že vás otravujem, chcela by som vás poprosiť či by ste mi nemohli poskytnúť ten podnikateľský zámer. Ja ho potrebujem len ako fiktívny podn. plán na jeden predmet do školy ako prácu. Momentálne sa mám pustiť do bakalárskej práce, a pri dvoch deťoch.... No zabralo by mi to veľa času....a keďže je to iba práca na predmet tak hľadám niečo na nete......Zatiaľ ďakujem že sa mi ozvete.
lulu24
08.11.11,10:57
no nič...(((( škoda....
kecaja
14.12.11,12:12
dobrý deň, prosím vás robím prácu na maturitu podnikateľský plán a vôbec neviem ako mám začať, čoho sa mám chytiť. po iné roky dávali študentom osnovy, podľa ktorých to spracovali, ale ja nemám nič, tak netuším čo by tam malo byť a na internete som tému podn. plán- penzión nenašla. Ak je tu niekto, kto niečo podobné už robil, prosím nech sa mi ozve. a ešte by som sa chcela opýtať že keď mam presný názov založenie agroturistického podniku- tvorba podnikateľského plánu či je nutné aby si tam nachádzali nejaké zvieratá ako dobytok napríklad.? Vdaka
AIMA
29.12.11,09:27
dobrý deň, prosím vás robím prácu na maturitu podnikateľský plán a vôbec neviem ako mám začať, čoho sa mám chytiť. po iné roky dávali študentom osnovy, podľa ktorých to spracovali, ale ja nemám nič, tak netuším čo by tam malo byť a na internete som tému podn. plán- penzión nenašla. Ak je tu niekto, kto niečo podobné už robil, prosím nech sa mi ozve. a ešte by som sa chcela opýtať že keď mam presný názov založenie agroturistického podniku- tvorba podnikateľského plánu či je nutné aby si tam nachádzali nejaké zvieratá ako dobytok napríklad.? Vdaka

kukni:
http://www.rrasi.sk/images/stories/vlastna_kniznica/Diverzifikcia_-_Vidiecka_turistika_a_agroturistika.pdf