luko13
26.03.09,20:07
VEC: - skutočnosť
Nemám byt, a zlezaradilako to urobiť, aby som získlal prerobený dvojízbak na dobrom mieste za slušných podmienok v Poprade. zlezaradil
Je to vôbec možné.
Pred časom sa my ľudia smiali, mojím tvrdeniam, že byty pôjdu dole a nemýlil som sa po mesiaci to začalo.:D:D:D:D:D
Ale čo, teraz starý byt by som za tú cenu nekúpil len ak by sa jednalo o kompletne prerobený. /Tí Ľudia majú ešte podľa mňa šancu ak ho chcú predať/ V budúcnosti bude veľký prroblé s odpredaním starých bytov za takzvanú slušnú cenu.
Máte niečo dobré na predaj ?
Alebo podelte sa so svojími názormi.
Zdraví Vás bojovník Luko:mee::eek:
danushka
26.03.09,19:33
...pri názve témy som si myslela, že ideš riešiť problematiku registrácie DPH...;)

Luko prepáč, ale za 33000€ snáď nedúfaš, že niekto predá slušne prerobený byt?
V porovnaní s inými krajinami sú u nás byty stále lacnejšie.
Poprad nie je zapadnuté mestečko kdesi na Gemeri alebo v Above.
Jednoducho žijeme v kapitalizme. Chceli sme ho, tak ho máme so všetkým, čo k nemu patrí.
Na západe už dávno riešili ľudia problém nehnuteľností a väčšina ľudí svoje bývanie riešila hypotékami.
Ten kto vlastní nehnuteľnosť - pokiaľ nie je realitný maklér ju ani predávať nebude a už vonkoncom nie v tomto čase. Nevyužívaný byt sa stále dá prenajať a prenájom zhodnotí stále lepšie nehnuteľnosť, akoby ju človek predal a nechal pracovať peniaze v banke za tie smiešne úroky.
A čo je podľa Teba dobré miesto v PP ? Sídlisko JUH /tzv.Leopoldov/ alebo máš namysli časť Poprad - Spišská Sobota..
Za 33000€ nekúpiš ani zapadnutú zrúcaninu na samote, leda ak v Spišských Vlachoch.
rickman
28.03.09,07:12
mimotemy No, za 30.000 uz dnes kupis v USA pekny stredny dom nedaleko velkomesta. Este ti treba letenku, auto a nejaku pracu.. Ze vraj Poprad, cha.. :)
Stanislav 1975
28.03.09,08:53
VEC: - skutočnosť
Nemám byt, a zlezaradilako to urobiť, aby som získlal prerobený dvojízbak na dobrom mieste za slušných podmienok v Poprade. zlezaradil
Je to vôbec možné.
Pred časom sa my ľudia smiali, mojím tvrdeniam, že byty pôjdu dole a nemýlil som sa po mesiaci to začalo.:D:D:D:D:D
Ale čo, teraz starý byt by som za tú cenu nekúpil len ak by sa jednalo o kompletne prerobený. /Tí Ľudia majú ešte podľa mňa šancu ak ho chcú predať/ V budúcnosti bude veľký prroblé s odpredaním starých bytov za takzvanú slušnú cenu.
Máte niečo dobré na predaj ?
Alebo podelte sa so svojími názormi.
Zdraví Vás bojovník Luko:mee::eek:
Bojovník Luko, švacni tých 33 tisic eur na zápas , že Skalica dnes vyhraje na Slovane a zajtra máš 89 tisíc eur- za 1 deň zisk 56 tisíc eur- to je dobrý obchod, nie???
rickman
28.03.09,10:52
Alebo tak :).
jaja99
28.03.09,11:08
Niekedy je výhodnejšie kúpiť starší byt v dobrej lokalite, ak ide napr. o tehlový dom s menším počtom bytov, ktorý potom prerobíš podľa svojich predstáv. Väčšinou ľudia, čo predávajú prerobený chcú viac a keď sa Ti netrafia do vkusu a musíš opäť prerábať ... neviem, či je to to pravé.
Filip Glasa
28.03.09,13:08
kúp si neprerobený a keď došetríš, tak si ho prerobíš. Podľa mňa je to rozumný kompromis.

Prípadne ešte počkaj na nižšie ceny, alebo oproti ponukovej cene zjednávaj nižšiu. Predaje sa nehýbu a ak aj niekto niečo kúpi, tak za nižšie ako je ponuka. Kto chce predať, musí to akceptovať.
Stanislav 1975
28.03.09,19:00
VEC: - skutočnosť
Nemám byt, a zlezaradilako to urobiť, aby som získlal prerobený dvojízbak na dobrom mieste za slušných podmienok v Poprade. zlezaradil
Je to vôbec možné.
Pred časom sa my ľudia smiali, mojím tvrdeniam, že byty pôjdu dole a nemýlil som sa po mesiaci to začalo.:D:D:D:D:D
Ale čo, teraz starý byt by som za tú cenu nekúpil len ak by sa jednalo o kompletne prerobený. /Tí Ľudia majú ešte podľa mňa šancu ak ho chcú predať/ V budúcnosti bude veľký prroblé s odpredaním starých bytov za takzvanú slušnú cenu.
Máte niečo dobré na predaj ?
Alebo podelte sa so svojími názormi.
Zdraví Vás bojovník Luko:mee::eek:
Takže, vyriešil som tvoj problem-dneska som ti zarobil čistý zisk 56.000 eur, províziu nepýtam žiadnu-ja som sa tiež na tom celkom slušne nabalil, dal som to síce len za 5.000eur, ale aj nejakých 8.000 čistého za jednu peknú sobotu poteší- stačí mi len ked ma niekedy pozveš na pivsana, No nič, idem si dať dolu do podniku pár drinkov, čauko
Stanislav 1975
28.03.09,19:01
http://www.reality.sk/
http://www.reality.sk/hladanie/byty-predaj


http://www.topreality.sk/
http://www.topreality.sk/index.php?cat=&form=1&type=103®ion=700&obec=POPRAD&q=&cena_od=&cena_do=&vymera_od=&vymera_do=&n_search=search&page=estate

Pozeraj a plač , poprípade šporuj .....

Juraj

P.S. :
mimotemy
Stanislav 1975
To máš fuk Košice - MAJSTRI....;):---
ŽIGO to nespasí , bojí sa ísť do Košíc ....:D:D:D
Ale musíš uznať, že žigo je boh...
Stanislav 1975
28.03.09,19:02
Niekedy je výhodnejšie kúpiť starší byt v dobrej lokalite, ak ide napr. o tehlový dom s menším počtom bytov, ktorý potom prerobíš podľa svojich predstáv. Väčšinou ľudia, čo predávajú prerobený chcú viac a keď sa Ti netrafia do vkusu a musíš opäť prerábať ... neviem, či je to to pravé.
jaja, už má aj na nejaký menší rodinný domček...
Marína
28.03.09,21:18
Dnes, 10:53 AM

Bojovník Luko, švacni tých 33 tisic eur na zápas , že Skalica dnes vyhraje na Slovane a zajtra máš 89 tisíc eur- za 1 deň zisk 56 tisíc eur- to je dobrý obchod, nie???
Teda Stano, klobúk dole.;):)
rickman
29.03.09,05:39
Žiga / môj názor / neuznávam

Ty si odkial prosim ta? :)