tys
26.03.09,20:34
Sme s.r.o. a účtujeme v PÚ. Ide o inventarizáciu za rok 2008. Firma kúpila nehnuteľnosť spolu s pozemkom, čo som zaúčtovala na účty obstarania s dátumom predloženia LV. Pozemok som zaradila do dhm následne, ale nehnuteľnosť som sa rozhodla zaradiť až v roku 2009, nakoľko fy je v strate a ja som ju nechcela ešte navyšovať (tým, že by som začala odpisovať). Je pravda, že platí "významná výnimka" - t.j. že kúpenú nehnuteľnosť účtuje kupujúci prevzatím nehnueľností, bez čakania na prepis vlastníctva v katastri - a zaraďuje? ja si myslím, že v postupoch je uvedené, že to treba dať na účet obstarania a nič viac. a doplňujúca otázka, dodávateľ faktúroval aj kolky, čo v KZ nebolo dohodnuté a majiteľ fy ich nezaplatil a odmieta zaplatiť. Môžem túto čiastku vyhlásiť za premlčaný záväzok aj keď neuplynuli 4roky (keďže je predpoklad, že sa to aj tak nikdy nezaplatí). Ako to zaúčtovať - alebo sa len upravuje ZD a "kolky" ostanú visieť na 042? Ďakujem za Vaše názory vopred.
adato
28.03.09,12:59
Čo sa týka zaradenia do majetku. Podľa môjho názoru, ak ste nehnuteľnosť prevzali, nebol dôvod ju nezaradiť a nezačať odpisovať. Ak ste necheli uplatniť daňové odpisy, mali ste ich prerušiť.
K faktúre - ak nesúhlasíte s výškou fakturovanej čiastky - mali ste ju vrátiť, nie je v súlade so zmluvou. To, že ste ju zaúčtovali na obstaranie v plnej výške - akoby ste potvrdili správnosť záväzku. Neviem, či bol predaj oslobodený od DPH, ak áno je to aspoň v tomto jednoduchšie. Kúpu môžte naúčtovať aj na základe zmluvy.
Alexandra777
07.09.10,08:08
Ahojte, neviete mi prosím Vás niekto poradiť, či sa môže pozemok, alebo osobné motorové vozidlo obstarať len na základe zmluvy, bez reálneho úbytku hotovostných alebo bezhotovostných peňažných prostriedkov?
Tweety
07.09.10,08:11
Ahojte, neviete mi prosím Vás niekto poradiť, či sa môže pozemok, alebo osobné motorové vozidlo obstarať len na základe zmluvy, bez reálneho úbytku hotovostných alebo bezhotovostných peňažných prostriedkov?
Môže.
durisovad
07.09.10,08:13
Moze, napriklad darom alebo bezplatnym prevodom, ale malo by to byt v tej zmluve uvedene.
Adiks
13.09.10,12:34
Naša spoločnosť dnes, t.j. 13.9.2010 dostala rozhodnutie o dodatočnom povolení užívania stavby skladovej haly (kolaudačné rozhodnutie), ktoré nadobudne právoplatnosť 28.9.2010. V rozhodnutí sú skonštatované nedostatky, ktoré má naša spoločnosť odstrániť a ich odstránenie písomne oznámiť Inšpektorátu práce do 30 dní od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia. Aký bude dátum uvedenia skladovej haly do užívania, dátum nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia alebo dátum odstránenia zistených nedostatkov? § 33 Postupov účtovania v podvojnom účtovníctve hovorí, že uvedením do užívania sa rozumie zabezpečenie všetkých technických funkcií majetku potrebných na jeho užívanie a splnenie povinností podľa osobitných predpisov. Ale z toho nie som o nič múdrejší. Poprosím Vás o radu, ďakujem.
Adiks
14.09.10,06:05
Ahojte, neviete mi prosím Vás niekto poradiť, či sa môže pozemok, alebo osobné motorové vozidlo obstarať len na základe zmluvy, bez reálneho úbytku hotovostných alebo bezhotovostných peňažných prostriedkov?
Môže, napríklad aj ako nepeňažný vklad do základného imania.
artina_10
14.09.10,09:07
S niečim podobným som sa stretla v tomto roku aj ja, akurát, že to bolo problematickejšie v tom, že rozhodnutie bolo vydané v roku 2009 a pravoplatnosť tohto rouhodnutia nadobudla právoplatnosť až v roku 2010. Každé rozhodnutie ak má byť účinné a vykonateľné, MUSÍ byť právoplatné (podľa správneho poriadku). Takže podľa mňa, dátum uvedenia skladovej haly do užívania bude deň, kedy bude toto rozhodnutie právoplatné...
Adiks
16.09.10,06:31
Ďakujem.