JanoP999
27.03.09,06:14
Zdravím,
vie niekto poradiť, kde na nete sa dá nájsť a vyplniť súvaha a výsledovka pre podvojné účtovníctvo - na DRSR to ešte nie je.
Ďakujem.
books
27.03.09,05:19
Zdravím,
vie niekto poradiť, kde na nete sa dá nájsť a vyplniť súvaha a výsledovka pre podvojné účtovníctvo - na DRSR to ešte nie je.
Ďakujem.

Na www.drsr.sk treba hľadať účtovné výkazy v podvojnom účtovníctve, tam sa dajú vyplniť.
Olgica
27.03.09,05:32
Zdravím,
vie niekto poradiť, kde na nete sa dá nájsť a vyplniť súvaha a výsledovka pre podvojné účtovníctvo - na DRSR to ešte nie je.
Ďakujem.
je to na www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) na pravej strane - vypĺňanie tlačív na internete - účt.výkazy v pod.účtovníctve.
Braňo
27.03.09,05:38
JanoP999
30.03.09,05:17
Vďaka za info, ale pre rok 2009 to tam ešte nie je.
hermiona
14.04.09,05:23
Vďaka za info, ale pre rok 2009 to tam ešte nie je.
Ahoj, prosim ako si to poriesil s tymi vykazmi za rok 2009, potrebujem ich aj ja a nikde som ich nenasla. Nevies maju ich aspon v SEVT-e? Dakujem za odpoved.
babi2
16.12.09,10:45
Dúfam, že to zaraďujem do správne témy a tu je vysvetlenie, prečo vlastne DÚ nechce prijímať podania vytlačené zo softweru.

Upozornenie pre daňové subjekty k podávaniu daňových tlačív, ktoré sú v zhode so vzormi ustanovenými opatreniami Ministerstva financií SR

http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvitanie/aktuality/data/tlaciva1209.pdf
babi2
21.12.09,11:47
Chcela som vyplniť na DRSR DPH a vykrikuje mi to takúto hlášku, nemáte s tým niekto skúsenosť?

Zabezpečené pripojenie zlyhalo

Server www.drsr.sk používa neplatný bezpečnostný certifikát.

Certifikát nie je dôveryhodný, pretože vydavateľ certifikátu nie je dôveryhodný.

(Kód chyby: sec_error_untrusted_issuer)
* Toto môže byť problém s konfiguráciou servera alebo sa ho niekto snaží napodobniť.

* Ak ste sa k tomuto serveru úspešne pripojili v minulosti, chyba môže byť dočasná a pokus by ste mali opakovať neskôr.
Alebo môžete pridať výnimku…
books
21.12.09,11:56
Chcela som vyplniť na DRSR DPH a vykrikuje mi to takúto hlášku, nemáte s tým niekto skúsenosť?

Zabezpečené pripojenie zlyhalo

Server www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) používa neplatný bezpečnostný certifikát.

Certifikát nie je dôveryhodný, pretože vydavateľ certifikátu nie je dôveryhodný.

(Kód chyby: sec_error_untrusted_issuer)
* Toto môže byť problém s konfiguráciou servera alebo sa ho niekto snaží napodobniť.

* Ak ste sa k tomuto serveru úspešne pripojili v minulosti, chyba môže byť dočasná a pokus by ste mali opakovať neskôr.
Alebo môžete pridať výnimku…

Aj mne to ráno vyhodilo.Treba pridať výnimku a potvrdiť získanie certifikátu a potom Vás tam pustí.
babi2
21.12.09,13:03
Aj mne to ráno vyhodilo.Treba pridať výnimku a potvrdiť získanie certifikátu a potom Vás tam pustí.
Ďakujem pekne, už som sa tam prebojovala:)
Blankake
01.03.10,13:19
Aktuálne info z www.drsr.sk:

Účtovné výkazy - OZNAM
Dňa 1.3.2010 boli v aplikáciách Vyplnenie tlačív na internete a Elektronické podanie dokumentov aktualizované formuláre účtovných výkazov pre podnikateľov účtujúcich v sústave jednoduchého účtovníctva pre rok 2009.
Účtovné výkazy budú vytlačené v príslušnej mene (v celých Sk alebo v celých eurách) podľa zadania hodnoty dátumu, ku ktorému sa zostavuje účtovná závierka.
Emwa
01.03.10,15:17
Teraz som pozerala stranku dan.uradu, ze uz mozno vyplnat vykazy JU na internete, mam vsak stale len vykazy za rok 2008. Viete mi poradit, co je s tym ?
Emwa
01.03.10,15:26
Aha, este raz pisem.
Vidim, ze daniari maju zmysel pre humor, vykazy, ktore su vedene pre rok 2008 mozno ich vyplnit aj pre rok 2009

HURÁ.....
Eklu
02.03.10,11:36
V akej mene vypisujem výkazy v JU a ako zaokrúhľujem? Bežné a predchádzajúce obdobie /2009- 2008/?
Zoltán Kovács
02.03.10,11:40
V akej mene vypisujem výkazy v JU a ako zaokrúhľujem? Bežné a predchádzajúce obdobie /2009- 2008/?


Vyše roka máme euro... tak asi v akej mene?