Nataša
08.07.05,11:01
Môže si mzdový program OLYMP kúpiť aj fyzická osoba /nepodnikateľ/? Resp. dá sa kúpiť na SZČO aj keď nemá zamestnancov?
Johanka
08.07.05,09:35
Áno, ale ak si dobre pamätám, tak sa cena stanovuje podľa toho, pre koľko zamestnancov potrebuješ spracovávať mzdy.
Kimáková
08.07.05,10:17
Môže si mzdový program OLYMP kúpiť aj fyzická osoba /nepodnikateľ/? Resp. dá sa kúpiť na SZČO aj keď nemá zamestnancov?
Mzdový program OLymp si môže zakúpiť ktokoľvek. (či podniká, alebo nie, či má zamestnancov alebo nie). Minimálna verzia programu je však pre 5 zamestnancov. Odporúčam vyskúšať DEMO, ktoré je k dispozícii zadarmo.
erik1
13.07.05,11:45
Ahojte,
nemáte náhodou skúsenosť, ktorý program na mzdy je lepší Kros Olymp alebo MRP.
Ďakujem
liba2
13.07.05,11:49
Ja viem porovnať Pohodu a Olymp. OLYMP je lepší.
Velettka
13.07.05,12:01
Ja som z Olympom veľmi spokojná. Aj aktualizácie sú rýchlo, keď nastanú zmeny nejaké, sú pohotoví. Ja ho mám 3 roky a na iný by som neprešla :-)


Ahojte,

nemáte náhodou skúsenosť, ktorý program na mzdy je lepší Kros Olymp alebo MRP.
Ďakujem
ucetni_fantozzi
13.07.05,12:10
tiez by ma zaujimali vase tipy na mzdove softy... na tych "najznamejsich" mi pomerne dost vadi, ze su predavane na "pocet zamestnancov" - co je obmedzenie, ktore mi nie je po chuti - moze sa stat, ze narazovo budem musiet spracovat vacsi pocet miezd a soft proste nepojde, upgrade sa nemusi stihat...
UCET
14.07.05,05:04
Ahojte,
nemáte náhodou skúsenosť, ktorý program na mzdy je lepší Kros Olymp alebo MRP.
Ďakujem
jednoznačne Olymp lepšie výstupné zostavy,rýchla, jednoduchá obsluha, legislatíva vždy včas a v neposlednom rade Hot - line...
Janca
14.07.05,05:29
Ak sa jedna o reklamu prosim Richarda aby to vymazal, ja pracujem s programom MZDY od OPTIMALsoft, su tiez pohotovi, maju verziu aj v DOS-e, ktora slape pod WIN a obsluha zatial v porovnani s OLYMPOM sa mi zda trochu jednoduchsia. Vystupne zostavy su taktie akceptovatelne. MRP nepoznám.
Kimáková
14.07.05,06:48
Ahojte,
nemáte náhodou skúsenosť, ktorý program na mzdy je lepší Kros Olymp alebo MRP.
Ďakujem
Erik, najlepsie je vyskusat si demo. Kazdemu totiz moze vyhovovat iny program. Co sa tyka Krosu, tak Olymp - demoverzia je volne stiahnutelna na strankach Krosu.
Lucy
14.07.05,10:00
Pre mňa jednoznačne OLYMP, som spokojná s jednoduchou obsluhou, rýchlou orientáciou v programe, rýchlou reakciou na zmeny zákonov, samozrejme s HOT- Line, ako aj so zasielaním informácií na e-mail, že je niečo nové.

Môžem porovnať program zo Softipu, ešte v DOS-e, tak to sa mi zdalo komplikované. Môj názor.
zuveska
22.07.05,14:09
Jednoznačne OLYMP. Robila som dlho na MRP, ale už by som sa nevrátila. OLYMP rýchlo zapracováva zmeny, tlačové zostavy sú perfektné, prakticky nič nevypisuješ rukou. Všetko ide zo stroja. Tiež legislatívne zmeny sú zapracované, v MRP si parametre nastavuješ sám. Je pravda, že vychádza drahšie, ale oplatí sa to.
KEJKA
22.07.05,16:12
limit na počet zamestnancov sa mi vidí spravodlivý, lepšie ako na počet firiem. A žiadne obmedzenienie nie je spravodlivé pre tvorcom programu.
Inak pripájam jednoznačne hlas za OLYMP. Hlavne kvôli výkazom a jednoduchosti. Akualizácie sa dajú stianuť aj z internetu, žiadne zdržovačky.
ZuzanaP
28.07.05,04:19
Ja som najskôr spracovala mzdy v DEMO verzii a keď šéf, ktorý sa ťažko prispôsobuje novým veciam, hlavne kúpiť nový softvér, keď máme starý a ešte ide, bol nadmieru spokojný. Dokonca povedal, že takto spracované mzdy sa mu páčia, hlavne, že si vie pozrieť, čo ho stojí zamestananec.

Takže OLYMP je parádny.