jana2311
27.03.09,16:25
Ahojte, chcela by som vyskúšať tuto liečbu na akné? Má s tým niekto skusenosti? Alebo nejaky bližšie informácie? Je pravda že to dokaže vyhladiť jazvy po akne?
BXLmiami
27.03.09,17:30
Mikrodermabrazia nie je liečba na akne,ale na korekciu povrchových jazvičiek po akne.Dôležité je slovo povrchových,pretože hlboké jazvy po akne sa mikrodermabraziou odstrániť nedajú.
jana2311
31.03.09,14:08
Dakujem za odpoveď, pekne napísané. Je pokožka po zakroku velmi cervena?
BXLmiami
01.04.09,11:14
Záleží od zvoleneho progranu,ktorý má viacej stupnov.Cim agresívnejšie je zbrusenie,tym červenšia pleť.
kajasla
02.04.09,13:33
Ja som absolvovala 6 brúsení. Pleť bola ovela jemnejšia, ale to je asi všetko, žiadny zázrak to veru nie je. Ja osobe som žiadne vyditelné zlepšenie nezaznamenala. Jazvičky aj fliačky mi zostaly. Nuž ale, mala som dobrý píling za 6000 sk.
Tweety
02.04.09,14:02
Ja som absolvovala 6 brúsení. Pleť bola ovela jemnejšia, ale to je asi všetko, žiadny zázrak to veru nie je. Ja osobe som žiadne vyditelné zlepšenie nezaznamenala. Jazvyčky aj fliačky mi zostaly. Nuž ale, mala som dobrý píling za 6000 sk.
Nevymeníme y za i?:eek:
jana2311
03.04.09,08:12
Ja som absolvovala 6 brúsení. Pleť bola ovela jemnejšia, ale to je asi všetko, žiadny zázrak to veru nie je. Ja osobe som žiadne vyditelné zlepšenie nezaznamenala. Jazvičky aj fliačky mi zostaly. Nuž ale, mala som dobrý píling za 6000 sk.


Noo, ale pílingom by sa to malo stratit (alebo aspon vybieliť), zavisi aj od toho ake početne a hlboke to bolo..... Vieš popísať ako to robili? je to obyčajný píling alebo nejaké skrabanie?
edu21
02.06.09,10:41
Ahojte. Ja som mala dermabraziu robenú 1x, a hned na to rejuvenizáciu laserom (epilácia, rozšírené póry, cievky, pigmentové škvrny). Po nej plet bola na dotyk úžasná, jemná, hladká, ružová. Počas 24 hod. som si ju natierala každú hodinu, samozrejme vyhýbala slnku. O týždeň idem zas (po 2 týždňoch). Predtým som pravidelne navštevovala kozmetičku, používala kvalitnú kozmetiku- no nič nepomáhalo mojej problematickej pleti, ako keby som sa o nu nestarala. PO 2 sedeniach rejuvenizácie začínam vidiet výsledky - póry sú menšie, pigmentové škvrny o 70% ustúpili, pleť žiarivejšia. Zajtra idem na tretie sedenie. Aké máte skúsenosti s týmito procedúrami? Je to trvalé? Alebo nie? Ešte uvediem pre zaujímavost cenu - dermabrazia- 9eur, rejuvenizácia leserom - 17 eur/sedenie. Aspon v niečom máme na východe výhodu::))
lienka31
02.08.11,18:04
Ahoj, ja som mikrodermabraziu podstupila, chodila som najprv raz za tyzden asi dva mesiace, potom niekolko mesiacov raz za dva tri tyzdne...stalo ma to vela vela penazi ale nikdy som nemala krajsiu plet..predtym som skusila vsetky mozne kremy, kozmeticky, kozne lekarky a nikdy mi nic nepomohlo, vzdy som mala akne, respektive robili sa mi stale take podkozne vyrazky...az jedine toto mi pomohlo...teraz chodim raz za mesiac namiesto kozmetiky, nie som dotlacena a ubolena a mam peknu jemnu plet...vyhladzuje to trochu aj jemne vrasky...odstrani to uplne tie cierne bodky, nemas ziadne flaky a zjemni sa uplne plet..a hlavne nerobia sa mi take podkozne hrcky..mozem len odporucit...len si treba zistit komu ist...lebo niektore centra ti za brutal cenu urobia len minimum...ja chodim do Nitry do LUMI BEAUTY DERM k jednej pani co nema maxi derma centrum...ale urobi ti komplexne osetrenie aj s roznymi hlavicami kde by si inde zaplatila tri krat tolko..mozem len odporucit!
denisie
10.10.11,08:14
Dievčatá a počuli ste už o tom, že namiesto mechanického peelingu (zbrúsenia kože) je možný aj chemický peeling? Firma Mary Kay má úžasnú mikrodermálnu sadu skladajúcu sa z 2.krokov:
1. peeling
2. ukludňujúce sérum
Táto mikrodermálna sada Vám účinne a zároveň šetrne odstráni niekoľko vrstvičiek pokožky, okamžite vyhladí a zjemní pleť a minilmalizuje vrásky.
V porovnaní s mikrodermabráziou NIE JE bolestivá, a určite zaplatíte za túto sadu menej peňazí ako za kozmetický zákrok. Sada je na 5-6 mesiacov, v závisloti od častého používania.

Vaša pleť bude v okamžiku vyzerať mladšie a bude jemnejšia na dotyk. a čo je dôležité, žiadna BOLESŤ a ČERVENANIE !!!!
Oplatí sa vyskúšať:)
Estetic
03.01.12,15:13
Mikrodermabrazia je vhodná na pleť s následkami po akne a nie na aktívne akne.Na príliš hlboké jazvičky ale je vhodný skôr laser,alebo ak sa niekto bojí chirurgického zákroku,tak hlboký TCA peeling.Ten je vynikajuci,ale doma to určite neskúšajte.
Barbor.a
05.03.15,12:31
Dobrý den, chcem sa opýtat kam chodíte na rejuvenizáciu? dakujem vopred za odp.