lan10
27.03.09,15:39
Dobrý deň,
prosím o radu.

6 rokov sa bezúspešne liečim na bolesť trojklanného nervu ./Po vytrhnutí zubu č.5 v ľavo hore/.Teraz mám bolesti už aj na druhej strane./Operáciu pre vedlajšie riziká odmietam/. Od 15.7.2008 som PN. Môj posudkový lekár pre dlhodobú neúspešnú liečbu chce moju PN už zrušiť s tým, že nemám nárok ani na invalidný dôchodok.Pre neznesiteľné bolesti chodím 2 x do týždňa na infúziu do ambulancie chronickej bolesti ,tam mám určenú diagnozu R52.1. Liečim sa na psychiatrickej ambulancii pre somat.ťažkosti a depresiu a neurologickej ambulancii diagn. G50.8. Prosím o vyjadrenie, či mám nárok na invalidný dôchodok a do akej výšky v %.

Ďakujem
mareko
28.03.09,02:29
Podobná téma je už založená, pozri si : http://www.porada.sk/t62121-trojklanny-nerv.html
pasuliatko
28.03.09,11:10
to sa treba opýtať lekára, nájdi si iného zubára.a prečo od,ietaš OP keby ti mohla pomôcť?
Arabella007
14.04.09,02:02
Sama som zistila co je to za bolest ked som raz prechladla a nikto mi nevedel pomoct. Spomenula som si na tento recept:
Za slnecneho pocasia nazbieraj kvety rumanceka, divozelu velkokveteho, rebricka a dusky. Cerstve alebo trocha presusene ich dame do lanoveho vrecka a prilozime priamo na bolestivu cast tvare. Byliny zbierame za slnecneho pocasia, pretoze ich etericke oleje maju liecive ucinky a slnecne ziarenie zosilnuje vznik tychto latok v rastlinach. Okrem toho z uvedenych rastlin pijeme denne po duskoch v casovych intervaloch styri salky. Zapar nechame kratko vyluhovat. Ak pritom mame krcovite bolesti, umyvame tvar teplym zaparom z prhlavy a potom ju osusime a prilozime na nu lanove vrecko s nadrobno narezanym plavunom.
Citovane z "Zdravie z Bozej Lekarne" od Marie Trebenovej
Zelam Ti skore uzdravenie.
Arabella