mivera
27.03.09,20:47
Prosím, nevie niekto poradiť ubytovanie - apartmány 2+1 a 2+2 najlepšie vedľa seba v prízemí a tak do 50-60 EUR, blízko pláže. Oblasť od Split až Makarská. Ďakujem za kontakty
Dharma717
30.03.09,13:30
ahoj, mam kontakt na chatku priamo pri mori, max. 4dospely, 2deti, 100m od plaze. v bliskositi je vsak vela plazi, aj pieskove, vhodne pre aktivne dovolenky. je to medzi zadarom a sibenikom. ak mate zaujem. rada kontakt preposlem priamo.
mivera
30.03.09,16:32
ahoj, mam kontakt na chatku priamo pri mori, max. 4dospely, 2deti, 100m od plaze. v bliskositi je vsak vela plazi, aj pieskove, vhodne pre aktivne dovolenky. je to medzi zadarom a sibenikom. ak mate zaujem. rada kontakt preposlem priamo.
Ďakujem za info. Predpokladám, že by tam bola spoločná kuchyňa, my potrebujeme mať kuchyňu každá zvlásť. Ešte raz ďakujem
mary.ba
24.04.09,14:53
Super ponuka ubytka v HR ma cestovka JURIĆ travel, daj si ich do googlu. Urcite tam nieco najdes, je tam velky vyber ubytka. Som nova na porade, tak Ti nemozem dat link do odpovede, nedovoli mi to zatial. M.
janulinka
24.04.09,15:24
prosím nemohli by ste mi poslať kontakt na email dubravsk.jana@gmail.com
alaya1
25.04.09,04:14
rada by som v lete cestovala s rodinkou autom do CH. No aj so psikom. Nemate skusenost s ubytovanim na plazi, kde je mala voda a dobry pristup a kde je moznost v ubytovani aj zaplatit stravu?