Johnyb11
28.03.09,09:50
Ahojte poradaci.
Vopred Vam chcem podakovat za vsetky rady ktore tu uverejnujete a tiez by som Vas chcel poziadat o jednu konkretnu pre mna.
Okresny sud mi odmietol vykonat zapis udajov do OR z dovodu ze navrh a prilohy nesplnaju urcite podmienky.
1."V predlozenom navrhu na zapis c.1. P7/11 som uviedol nespravny udaj."
2. "Registrovany sud dalej v zmysle par.7 ods.3 pism. a, zakona c.530/2003 Z.z. v suvislosti s par.110 ods.1 pism. i, a j, zakona c. 513/1991 Zb. preveril, ze spolocenska zmluva neobsahuje udaj o vyhodach poskytnutych osobam podielajucim sa na zalozeni spolocnosti alebo na cinnostiach smerujucich k nadobudnutiu opravnenia na jej cinnost a udaj o predpokladanych nakladoch spolocnosti suvisiacich so zalozenim a vznikom spolocnosti. Je potrebne aby boli chybajuce, vyssie uvedene povinne nalezitosti v spolocenskej zmluve uvedene."
1,Prosim Vas, ako mam dolnit udaje do uz existujucej spolocenskej zmluvy?
2,Ako ma vyzerat take odvolanie resp. namietka?
3,Da sa s tym este nieco robit?
Skuste mi prosim Vas poradit. Vopred dakujem
mi_ke
28.03.09,20:19
Spolocensku zmluvu doplnis dodatkom spolocenskej zmluvy, podpisy vsetkych spolocnikov overit. Do spolocenskej zmluvy tak doplnis ako samostatny clanok udaje, ktore Ti chybaju a podas namietky. To znamena: Navrhovatel xy podava v zmysle § 8 ods. 4 zakona o obchodnom registri namietky proti oznameniu tomu a tomu a uvedies vytykane udaje a sposob ako si ich odstranil a prilozis prilohu:dodatok spolocenskej zmluvy.
Johnyb11
29.03.09,09:09
Dakujem ti velmi pekne....
Rad by som sa este spytal ci mi nevies poradit kde zozeniem vzor na dodatok. Vzor na namietku som nasiel ale na dodatok nie.
vopred dakujem...
Johnyb11
17.04.09,03:43
Dakujem Vam poradaci... Podarilo sa mi napisat namietku a tiez dodatok s polocenskej zmluve a vcera mi zapisali spolocnost.
Ste super... este raz dakujem.