brunca1
28.03.09,10:51
Ahojte, larvy mole textilnej mi poskodili v cizmach kozenu vnutornu vystielku, a potrebovala by som ju osetrit. PORADTE CIM, aby sa nevydrala uplne .
Dakujem za kazdy dobry napad.
Tweety
28.03.09,10:14
Ahojte, larvy mole textilnej mi poskodili v cizmach kozenu vnutornu vystielku, a potrebovala by som ju osetrit. PORADTE CIM, aby sa nevydrala uplne .
Dakujem za kazdy dobry napad.
Názov parádny, idem pozrieť, čo majú mole spoločné s kozou, a ono to ani koza nie je, ale je to obyčajná koža. Aspoň som sa zasmiala. Podaraené:---
bea
28.03.09,10:18
Prepáč, ale neviem Ti poradiť. Presne ako Majka, aj ja som bola zvedavá na "Mole a kozu":D:D:D
pasuliatko
28.03.09,11:13
zbehni sa opýtať do obuvníctva
Chobot
28.03.09,18:34
Ahojte, larvy mole textilnej mi poskodili v cizmach kozenu vnutornu vystielku, a potrebovala by som ju osetrit. PORADTE CIM, aby sa nevydrala uplne .
Dakujem za kazdy dobry napad.

Obávam sa, že to neopravíš. Raz keď je tá koz(ž)a vyžratá, tak ju už nenahradíš ničím. Proste tam chýba tá koža.

Ak je to čistá koža a nie kožušina, tak jedine prelepiť tú časť nejakým iným materiálom (tiež kúskom kože alebo pevnou textíliou).

Ja som tak opravil pätu na teniskách, keď sa mi vydrala - nalepil som na celú zadnú časť tenisiek kus koženej výstelky veľkej ako dlaň.