gargamel
28.03.09,23:54
Zdravím poraďáci,

mám na vás jednu veľmi špeciálnu prosbu. Chcem vás požiadať o nasledovnú vec: chcem vedieť, ktorého člena porada.sk pokladáte za "autoritu" pre oblasť Daň z príjmu. T.j. napísať meno (nick) člena, o ktorom si myslíš, že jeho príspevky sú naozaj hodnotné, prínosné pre komunitu (takým môže byť aj člen s malým počtom príspevkov, čiže táto veličina nehrá rolu).

Načo to je?
Je to vlastne súčasť mojej bakalárskej práce (študujem Informatiku), ktorá zahŕňa aj vývoj programu, ktorý sa snaží toto, čo od vás žiadam, odhadnúť strojovo. Sekcia "Daň z príjmu" na porada.sk je pritom dobrý príklad dát (veľké množstvo príspevkov). Čiže mená, ktoré (snáď) získam tu, môžem potom porovnať s výsledkami programu.

Viem, je to trochu "z iného súdka" tu na porade, dúfam, že je to zrozumiteľné.
Každému, kto sa zapojí vopred ďakujem.

Martin.
Marína
28.03.09,23:09
Prepáč Martin, to nie je dobrý nápad.:rolleyes: A vitaj na porade.:)
kukučka
29.03.09,00:21
sme uťahaní jak kone a ty z nás chceš pokusných králikov? :eek:
gargamel
29.03.09,17:26
...a ty z nás chceš pokusných králikov? :eek:

Ale to v žiadnom prípade. Chápem, že ľudia chodia do tejto sekcie riešiť iné problémy, ale myslím, že som nežiadal nič zložité.
No vyzerá to, že vyjdem naprázdno :mee:
evina
29.03.09,17:36
Ale to v žiadnom prípade. Chápem, že ľudia chodia do tejto sekcie riešiť iné problémy, ale myslím, že som nežiadal nič zložité.
No vyzerá to, že vyjdem naprázdno :mee:

Vyjdeš veru naprázdno, lebo by sme prehupli do akého sociologického subjektívneho prieskumu, kde by mohlo ostať veľa ľudí dotknutých . Pomôž si bodovaním a odsledovaním príspevkov a reakcií na ne...:rolleyes:
kukučka
29.03.09,19:41
neviem nakoľko sa tu vyznáš, ale máš tu dosť údajov pre svoju prácu aj bez toho, aby si tu robil pre nás nepopulárnu anketu.
Hore na lište máš členov a dosť podrobné údaje, ktoré sa dajú zoradiť. Poprípade napíš adminovi. A prepáč ten pokus o mrník :D