jadamova
29.03.09,10:43
dobry den,
chcela by som poprosit o radu, na co vsetko netreba zabudnut pri podani DU za firmu, kt vznikla v auguste 2008, s.r.o.
velke dik
tuta
29.03.09,09:01
Tak ako aj ostatné firmy:
- súvaha
- výkaz ziskov a strát
- poznámky k účtovnej závierke.
Ak má firma zamestnancov netreba zabudnúť na hlásenie o vyúčtovaní dane a úhrne príjmov FO.
ajuska93
29.03.09,17:28
Možno od veci otazka, aj ja mam taku firmu septembrovu. Otazocka ... co treba napisat v tych poznamkach, nikdy som to nerobila este. Firma ma Imanie, 1 spolocnika, zavazky, pohladavky, zamestnancov, pozicku od spolocnika, pokladna a banka. Zopar dokladov... poradte prosim ktore oddiely tych poznamok mam vypisat, neviem sa z toho vysomarit. Dakujem
grammatika
30.03.09,08:03
Možno od veci otazka, aj ja mam taku firmu septembrovu. Otazocka ... co treba napisat v tych poznamkach, nikdy som to nerobila este. Firma ma Imanie, 1 spolocnika, zavazky, pohladavky, zamestnancov, pozicku od spolocnika, pokladna a banka. Zopar dokladov... poradte prosim ktore oddiely tych poznamok mam vypisat, neviem sa z toho vysomarit. Dakujem

Skús si pozrieť túto tému http://www.porada.sk/t62445-poznamky-k-uctovnej-zavierke.html je tam i vzor poznámok.
Ono je lepšie, keď nevypĺňaš poznámky v predtlačenej forme, ale urobíš si svoje v skrátenej forme, ktoré sa týkajú s.r.o.