jokova
29.03.09,11:43
nemôžem otvoriť prílohu v e-maili,nemám nainštalovaný OUTLOOK zlomil som inštalačné CD co teraz? dakujem za odpovede
xxxpower2
29.03.09,09:51
Skusit open office...alebo ak mas serial z Office..tak stiahni niekde office a daj serial ktory mas
alla66
29.03.09,09:58
Nemám dojem, že by mal outlook niečo spoločné s prílohou. Do prílohy sa väčšinou pripájajú súbory rôznych formátov a tie sa otvárajú pomocou iných programov z balíka MS office alebo Open office, ak je to videosúbor, tak pomocou media playera alebo programu na prehrávanie videosúborov.
Charon
29.03.09,10:00
Čo znamená: "Nemôžem otvoriť prílohu"? Definuj (hlásenie). O aký typ prílohy sa jedná?
Stevo5
29.03.09,10:58
nemôžem otvoriť prílohu v e-maili,nemám nainštalovaný OUTLOOK zlomil som inštalačné CD co teraz? dakujem za odpovede

Ak máš platnú licenciu na program, nie je to závislé na tom, že si stratil (zničil) médium. Stiahni si inštalačné Cd toho programu z internetu a nainštaluj ho so serial nr. z prvého CD. Licencia sa nevzťahuje na médium, ale na inštaláciu.

Čo sa týka otvárania príloh - dobre ti odpovedala alla66. Prílohu si môžeš aj uložiť na HDD a otvoriť z adresára.
Fero11
29.03.09,11:19
Neviem preco niekto pytajucemu vnucuje co si ma nainstalovat, ked nezadal vobec co chce otvorit.
Na mail sa predsa dostane cez webove rozhranie a mail neotvaraj, ale daj ho ulozit na HDD a napis nam aku ma ta priloha priponu, potom sa uvidi co dalej
xxxpower2
29.03.09,11:37
nemôžem otvoriť prílohu v e-maili,nemám nainštalovaný OUTLOOK zlomil som inštalačné CD co teraz? dakujem za odpovede

Tak preto asi niekto ponuka nainstalovat si bud office z netu alebo openoffice.....nemyslis?Asi je napisane ze je problem v tom ze nema instalnuty Office lebo zlomil instalacne CD
Fero11
29.03.09,12:54
Tak preto asi niekto ponuka nainstalovat si bud office z netu alebo openoffice.....nemyslis?Asi je napisane ze je problem v tom ze nema instalnuty Office lebo zlomil instalacne CD
Pytajuci ani len nenaznacil co chce otvorit, co ked zlomil cd kde mal adobe reader, ja radsej nic netypujem a pockam kym pytajuci sa napise, co konkretne chce.
Bohuzial, ja som nezaznamenal aby spominal nieco ohladom, ze nemoze otvorit doc, xls ppt atd...
xxxpower2
29.03.09,13:19
Nemam nainstalovany Outlook zlomil som cd.....asi preto mu niekto poradil stiahnut Office Alebo openoffice:)Hm?Ale radsej k veci dotycny by sa mohol ozvat ze co a ako..ked uz
jokova
29.03.09,13:25
tak konecne som zasa tu prepacte ze som sa neozval skor neslo to,prikladam hlasenia ktore mi vyskakuju v okne
Onko
29.03.09,14:00
tak konecne som zasa tu prepacte ze som sa neozval skor neslo to,prikladam hlasenia ktore mi vyskakuju v okne

Ten súbor v prílohe obsahuje nejaké kontaktné informácie, je to akási virtuálna vizitka. Obyčajne je možné pomocou nej toho človeka priamo pridať do adresára v Outlooku. Keďže Outlook nepoužívaš, tak sa na to môžeš vykašlať.
Fero11
29.03.09,14:46
pripadne citaj tu http://forum.thebat.cz/read.php?23,118,118 (tak naco ma instalovat office ?????? :--- )