Stevo5
29.03.09,13:50
Dobrý deň. Mám problém s nastavením(?) môjho prehliadača Opera 9.64 SK. Chcel som odpovedať na dotaz (tu na Porade) a vložiť do odpovede prílohu z adresára v mojom PC. Zistil som, že mi - v Odpovedať na tému v Dodatočných možnostiach / Priložené súbory - nezobrazuje tlačítko: Prílohy Pridať/Odobrať.
Nakoniec som to vyriešil spustením IE7, kde sa tlačítko na pridanie príloh zobrazuje správne.
Vedel by mi niekto poradiť ako nastaviť Operu aby sa prílohy dali pridávať aj z nej?
WinXP PRO, SP3. Ďakujem.
dolfort
30.03.09,07:45
čauko, mne sa v Opere všetko zobrazuje. Prílohu môžeš pridať nielen cez Dodatočné možnosti, ale aj priamo v editore, viď príloha, tá ikona "spinka" by ti tiež mala otvoriť okno na pridanie prílohy.
Pozri ešte či máš povolenú Javu (tiež príloha).
Ináč neviem čo by to mohlo blokovať...
Stevo5
30.03.09,11:20
Ahoj, dík za odpoveď.
Prešiel so zasa na IE7, aby som sem mohol dať foto ako to vyzerá u mňa v Opere. Ja tam nemám ani tú spinku ako píšeš. V IE je to tak ako u teba. Neviem čo sa domotalo v nastaveniach, veď predpokladám že ak by si niekto povolenie vkladania príloh (zobrazovanie toho tlačítka a spinky) chcel sám vypnúť asi by to nešlo.
Javu aj JS sú samozrejme povolené, predtým ako som sem napísal som Javu stiahol nanovo a aj preinštaloval. To ma napadlo ako prvé. Ak by som radil niekomu inému, tak by som doporučil zmazať (ale komplet, aj registre) Operu a inštalovať znovu. Ale myslel som, že predtým ako to spravím, mi niekto kto má Operu dlhšie a má s ňou viac skúseností bude vedieť poradiť inak.