Beckham
29.03.09,21:53
Chcem sa opytat, chcem zacat podnikat s propagaciou iriem na stranke, robil by som im reklamu...co vy na to????
Richard
30.03.09,09:37
ak nájdeš unikátny a účinný spôsob reklamy tak prečo nie
Beckham
30.03.09,09:43
Ako to myslis Richard ucinny a unikatny sposob reklamy? Vopred Dakujem.
wagner
30.03.09,12:06
To že za reklamu sa platí. Tú reklamu čo tu na stránke vidíš je platená reklama a pokiaľ máš záujem o platenú reklamu, dohodni sa s Richardom.
Beckham
30.03.09,12:19
Ano chapem, ved mam zaujem propagovat firmy na mojej stranke, to znameny ze im budem robit reklamu a oni mi bude nieco za to platit, cize ako protisluzba....a preco sa mam dohodnu s Richardom? ako to presne myslis wagner? Vopred Dakujem
wagner
30.03.09,16:57
Predsa stránka je Richardova - teda o reklame rozhoduje Richard.
Beckham
30.03.09,17:28
Ano chapem, ale akoze ja by som mal uverejnit jeho reklamu na mojej stranke? tak?
wagner
31.03.09,14:25
Keď sa s ním dohodneš, tak prečo nie?
padro
31.03.09,17:56
ja vam nerozumiem :) ved richard len odpovedal na jeho otazku, ja tam nevidim v tej odpovedi nic o spolupraci, ... ak sa mylim tak sa ospravedlnujem, asi by sa mal ozvat richard:-)
Dantess
01.04.09,20:38
hmmm a ako by ste zabezpečil to, že na Vašú stránku zavíta dostatočný počet záujemcov? predsa v dnešnom svete si každý može zaplatit e-target, google adwords a podobné firmy, ktoré tiež robia reklamu.
Richard
02.04.09,06:38
to wagner: asi si nejak zle pochopil môj prvý príspevok

ja som len napísal že ak nájde efektívny spôsob, ktorý bude pre firmy zaujímavý tak môže robiť taký projekt. Veď reklamných projektov je ako maku a denne vznikajú nové.

to beckham: účinný a unikátny znamená že to čo ponúkneš firmám bude niečo čo sa im oplatí (návratnosť investície vloženej do reklamy) a zároveň by to malo byť niečo čo na trhu ešte nie je, pretože inak je malá šanca že klienti prejdú na tvoju službu

to Dantess: adwords (alebo slovenská alternatíva etarget) nie sú všeliekom a ani nie sú tou najlepšou formou reklamy (niekedy sa vôbec nehodia). Sú však často veľmi dobrým spôsobom ako získať klienta (tiež to neplatí na všetky prípady).

Internet považujem za najlepšie a najefektívnejšie médium pre reklamu a jej formy sa budú ešte meniť a vylepšovať. Žiadne iné médium Vám neprinesie zákazníka okamžite k rozhodnutiu o kúpe (na internete môže človek okamžite kupovať cez eshop, alebo sa zapojiť do súťaže, alebo si dohodnúť osobnú schôdzku).
Lubo__ZA
07.04.09,14:59
Vedel by si tu reklamu aj vyrobiť?? Akoukoľvek 20 sekundovú video reklamu??
dolfort
07.04.09,20:33
Chcem sa opytat, chcem zacat podnikat s propagaciou iriem na stranke, robil by som im reklamu...co vy na to????

Ber to len ako môj názor, ale kým na webe nemáš PR aspoň 3 a návštevu min. 100-200 denne, tak zákazníci sa hrnúť nebudú.
Filip Glasa
08.04.09,10:54
tú návštevnosť by som radšej rátal v tisícoch na to, aby z inzercie mohli plynúť rozumné príjmy.
dragan.michal
20.04.09,13:27
nerentabilne, firmy sa registruju do bezplatnych katalogov a vyuzivaju google or Etarget. Ja som sa zacal skor venovat outscoringu v oblasti predaja inzercie. Zastupujem na zivnost alebo na zaklade mandantnej zmluvy. Su tam zaujimave provizie. Ak by si mal zaujem kontaktuj ma cez ss