aussie
09.07.05,02:53
Zdravim vsetkych z Australie. Som Slovak zijuci v zahranici. Po dlhom case (15 rokov)ma navstivili rodicia tuna v Australii. Pred odchodom mojich rodicov spat na Slovensko sa stalo nieco neuveritelne je len tazko popisat. Moja matka zomrela tuna v Australii vdaka machinaciam poistovne Generali Slovakia aby sa vyhla plateniu poistnej udalosti. Vsetky dokazy a popis udalosti som popisal na www.generali.com.au (http://www.generali.com.au) kde najdete svedectva, dokazy, platne zakony, a hlavne postoj Generali a.s. a slovenskej vlady. Do dnesneho dna, co je uz viacej nez 6 mesiacov, nie je nic vyriesene, a okrem straty zivota mojej matky nie su zaplatene poplatky za hospitalizaciu. Ak by mal niekto napad, radu ako doriesit tuto udalost budem povdacny.
Ivo Kanik
Paula
09.07.05,10:01
Ivo, ver, že by sme radi pomohli......keby sme mali s takýmto problémom skúsenosť. Dúfam, že po víkende, keď nás tu bude neúrekom, dobrá duša poradí. :)
JanaSys
09.07.05,11:13
Aj ja dúfam. že Ti niekto pomôže. Pošlem link na tú stránku ďalej. Aspoň toľko.
emily
09.07.05,14:44
Pomôcť neviem, ale žiaľ ani to nevládzem prečítať od hnusu....
Bubika
09.07.05,14:53
Je mi tiez nesmierne luto, ze neviem pomoct............. z vlastnych skusenosti s poistovnami (nielen Generali) mozem povedat len tolko, ze "ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju", ale akonahle pride k poistnej udalosti a jej plneniu Vas viac nepoznaju - a to doslovne. Nehovoriac o tom, ze ked chcete zrusit poistku, sa Vam otocia rovno zadkom - tiez doslovne.

Verim, ze sa najde niekto v radoch Poradakov, kto bude vediet prispiet svojou skusenostou a pomoze.
aussie
10.07.05,13:07
Dakujem za uprimnu podporu, musim sa priznat ze som necakal az taku. Mozem Vam slubit ze Vas budem informovat o vsetkych udalostiach prostrednictvom tohoto webu alebo www.generali.com.au (http://www.generali.com.au)
Este raz dakujem
Ivo
PS: Keby ste si nasli trochu casu bol by som povdacny keby ste v www.generali.com.au/disc (http://www.generali.com.au/disc) napisali par riadkov. Skor ci neskor sa Generali.a.s dozve o tejto www a pravdepodobne budu prekvapeny z vasej odozvy.
este raz dakujem
Jana Acsová
10.07.05,13:50
Prečítali sme si Tvoj príbeh s nemým úžasom. Hra na život a na smrť nie je nikdy spravodlivá. Neexistuje možnosť zvrátiť vývoj, ale verejná mienka občas tiež niečo zmôže. Želám Ti, aby jej sila bola taká, aby sa ... ľady pohli.

V mene ďalších životov...
luebchenko
23.08.06,12:45
Náhodou som natrafila na túto tému - celkom aktuálne pred dovolenkou, nie? Aspoň viem kde sa nepoistím. Vdaka za info. Mame už nepomôžeš, ale možno si pomohol mnohým z nás, predchádzať podobným nepríjemnostiam. Rozumný človek si po tvojich skúsenostiach riadne prečíta poistnú zmluvu...
zaujímalo by ma, ako sa tvoj problém a jeho "riešenie" vyvíja dalej. Súdiš sa, alebo si vzdal boj s veternými mlynmi? Bola by som rada, ak nie. Lebo čiastočne sme za takýto "slušný" prístup obrovských firiem ku svojim zákazníkom zodpovední aj my sami. Neprotestujte! Koľko krát ste radšej mávli rukou, než by ste sa naťahovali za "pár" korún. A AJ preto sa im tak darí mrchám...
duficek
23.08.06,13:20
rad by som si tu stranku precital, bohuzial par minutach citania ma strasne bolia oci !!! dizajn, resp. farebna zladenost zbytocne namaha zrak a pre mna je to necitatelne....cierne pismo na tmavosedom pozadi, hroza!

inak k poistovniam, je to tak ako uz hore niekto spomenul...usmievaju sa kym platis, ked dojde k poistnej udalosti tak ta poslu do riti....ziadne poistovni nedam moje peniaze, pokial to nie je nutne zo zakona !
luebchenko
24.08.06,06:43
Tak to ja zasa bez poistenia ani na krok. Len im musím asi ísť dosť na nervy kým niečo podpíšem - vypytujem sa do aleluja :D ... A už sa nám raz celkom aj poistenie vyplatilo, ked nám nedoletela batožina, tie peniažky celkom bodli :) Rovnako aj teraz som pred uzavretím poistenia na dovolenku prezrela riadne všetko čo ponúkajú jednotlivé poisťovne na internete kým som sa pre jednu z nich rozhodla.