Denda
09.07.05,17:08
Bol niekto na dovolenke s cestovnou kanceláriou BUBO?
eviketa
09.07.05,17:18
odpoveď je : ano
Denda
09.07.05,17:34
Ty si,ale stručná. Prosím ťa môžeš mi povedať či ste boli v stane?
A vlastne tak celkovo, či si bola spokojná.
bepo
10.07.05,06:27
Tajomná eviketa :D
eviketa
10.07.05,10:42
vobec nie som tajomná, ale otázka znela a ja som len odpovedala.

S Bubom som bola cca pred 3-4 rokmi na 3-týž.dovolenke na okruhu pobalt.krajín,Fínsko, Norsko, Dansko, SRN a domov. Bola to neopakovateľná a nezabudnutelná dovolenka. Celu dobu sme cestovali busom, varili si na parkoviskách a spali volne pohodení v stanoch voľnej prekrásnej prírody. Sprchu sme videli asi 3x, (napr. 2 dni sme šlapali národným parkom-boli "biele noci" a nebol problem putovať-no a na záver sa prišlo do campu so saunou a sprchou).
Bolo tam stráááááááááášne dobre. Odvtedy moje netere zvládli s nimi viac krajin ( Laos, Kambodža a pod.) .
Ak si nenáročný človek, čo so nepotrpí na pohodu hotel.izby a chceš prejsť toho veľa a hlavne navštíviť miesta, ktoré nie sú na "turistických chodníkoch" iných cestoviek, vrele odporúčam. Oni sa dosť na toto špecializujú a v tom je to suprer.
Denda
10.07.05,10:48
Ďakujem za navodenie atmosféry pred mojou dovolenkou s nimi. Presne tak nejak si to predstavujem aj ja. http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
eviketa
10.07.05,13:27
A KDE IDEš?
Denda
10.07.05,13:29
Škótsko- Anglicko. Podľa programu to vyzerá tiež zaujímavý zájazd, až na aktuálnu situáciu v Anglicku teraz po bombových útokoch.
Poznáš ten zájazd?
eviketa
10.07.05,13:42
bola na ňom neter. Pršalo im, ale bola spokojná. Teraz je momentálne v Londýne. Prišla v deň výbuchov - takže zážitky... Keby bola doma, dala by ti infošky. kedy odchádzaš ?
Denda
10.07.05,13:48
Odchádzam 20 júla. Trošku mám obavy ohľadne stravovania. Idem prvýkrát na takýto typ dovolenky. Neviem, aké sú cenové relácie v obchodoch, aby som si zbytočne nebrala veľa vecí, ale hlavne aký typ stravy si mám zobrať. Trošku to vyzerá ohľadne toho varenia časovo náročné alebo nie?
eviketa
10.07.05,13:56
moc by som sa nespoliehala na kupovanie stravy. Ta je tam príšerne drahá. Zober si zo sebou. Na prípravu poživne máš čas, úplne do pohody. my sme mali hodne také mussly, polievky len na zaliatie vodou a pod. Ale ak ste nemali pokec k tomuto , určite ti poradia v Bubovi, čo zobrať, do čoho a pod.
Denda
10.07.05,14:05
Tiež uvažujem o takej strave. Škoda, že nemáš doma neter asi by mi dala dobré info o zájazde.