Muca1212
31.03.09,07:54
Ahojte milí poraďáci,
prosím Vás o pomoc pri účtovnej závierke, mám chaoz v tom kam čo poslať, to čo som sa tu dočítalo, mi dalo toto:
31.3.2009 - poslať na DU
po schválení VZ - poslať do Zbierky listín
po schválení VZ - poslať do Obchodného vestníka

Prosím Vás do Zbierky listín sa posiela aj daňové priznanie + poznámky, alebo len súvaha a výkaz?

A do obchodného vestníka, tiež len výkazy?

Tiež Vás prosím o info, ohľadom toho, že ak sme s.r.o. a nemáme povinnosť auditu, tiež musíme zverejňovať v obchodnom vestníku?

Ďakujem Vám vopred, moooc
Tweety
31.03.09,05:56
Ahojte milí poraďáci,
prosím Vás o pomoc pri účtovnej závierke, mám chaoz v tom kam čo poslať, to čo som sa tu dočítalo, mi dalo toto:
31.3.2009 - poslať na DU
po schválení VZ - poslať do Zbierky listín
po schválení VZ - poslať do Obchodného vestníka

Prosím Vás do Zbierky listín sa posiela aj daňové priznanie + poznámky, alebo len súvaha a výkaz? Dúvaha, Výkaz ziskov a strát a poznámky.

A do obchodného vestníka, tiež len výkazy?

Tiež Vás prosím o info, ohľadom toho, že ak sme s.r.o. a nemáme povinnosť auditu, tiež musíme zverejňovať v obchodnom vestníku? Do vestníka neposielate nič.

Ďakujem Vám vopred, moooc
Odpovede v texte.
ivka612
01.04.09,12:33
Dobrý deň, prosím Vás poraďte mi ako mám postupovať, ak podľa § 50 ods. 13 zákona o dani z príjmu musím zverejniť (za OZ) presnú špecifikáciu použitia prijatého podielu zaplatenej dane - 2% v Obchodnom vestníku. Existuje na to nejaké tlačivo, alebo je nejaký predpis, ktorý určuje ako to má celé byť? Ďakujem.I.