Excise Duty
31.03.09,18:18
Poraďte slušný autoalarm a dobrú firmu na jeho montáž v Bratislave alebo v najbližšom okolí. Asi tak do 300 € včítane montáže.
Bionda
02.04.09,06:50
Ja mám pocit, že ak ti auto budú chcieť ukradnúť, tak sa tak stane, či tam alarm bude alebo nie, dokonca poznám aj taký prípad, že ukradli auto s Lo Jackom- najprv ho našli a druhý raz už nie.
Moja svokra si napr. dala spraviť ten vypínač - aby nenaštartovali - oficiálny žiadny garážisti a auto sa nevedelo spamätať a robilo "divy" na križovatke pri teplom motore zhaslo a až keď vychladol motor - naštartovalo- ani v origin. servise nevedeli nič pomôcť. Keď si to dala odstrániť- tiež za nie malé peniaze- už to nerobí:)
Nuž ale nehovorím, určite sú aj spokojní.
Barbara
02.04.09,09:02
ja ti poradím Zederlock, je to výborná vec, auto ti rozhodne neukradnú, jedine leda s odťahovákom ,/ je zablokované kormidlo/ aj my to máme , nie je to vôbec drahá vec, a je to rozhodne lepšie od všetkých alarmov, ešte som nepočula, že by boli ukradli auto s tým zederom

http://www.zederlock.sk/?gclid=CLH-_s_30ZkCFQkEZgod03JZtw
Stanislav 1975
02.04.09,09:22
ja ti poradím Zederlock, je to výborná vec, auto ti rozhodne neukradnú, jedine leda s odťahovákom ,/ je zablokované kormidlo/ aj my to máme , nie je to vôbec drahá vec, a je to rozhodne lepšie od všetkých alarmov, ešte som nepočula, že by boli ukradli auto s tým zederom

http://www.zederlock.sk/?gclid=CLH-_s_30ZkCFQkEZgod03JZtw
Barbarka, nesúhlasím s tebou,najma so slovíčkami- "auto ti rozhodne neukradnú"- myslím, že je to zavádzajúca veta- na 100% isté nieje nič a vlastne ja tvrdím opak- taký stredne znalý zlodej áut nemá problém odstrániť žiadne zabezpečenie- takže rozhodne to určite nebude...
Stanislav 1975
02.04.09,09:22
ja ti poradím Zederlock, je to výborná vec, auto ti rozhodne neukradnú, jedine leda s odťahovákom ,/ je zablokované kormidlo/ aj my to máme , nie je to vôbec drahá vec, a je to rozhodne lepšie od všetkých alarmov, ešte som nepočula, že by boli ukradli auto s tým zederom

http://www.zederlock.sk/?gclid=CLH-_s_30ZkCFQkEZgod03JZtw
Ja som už počul...
Stanislav 1975
02.04.09,09:24
Ja mám pocit, že ak ti auto budú chcieť ukradnúť, tak sa tak stane, či tam alarm bude alebo nie, dokonca poznám aj taký prípad, že ukradli auto s Lo Jackom- najprv ho našli a druhý raz už nie.
Moja svokra si napr. dala spraviť ten vypínač - aby nenaštartovali - oficiálny žiadny garážisti a auto sa nevedelo spamätať a robilo "divy" na križovatke pri teplom motore zhaslo a až keď vychladol motor - naštartovalo- ani v origin. servise nevedeli nič pomôcť. Keď si to dala odstrániť- tiež za nie malé peniaze- už to nerobí:)
Nuž ale nehovorím, určite sú aj spokojní.
s týmto názorom úplne súhlasím...
Barbara
03.04.09,06:46
Barbarka, nesúhlasím s tebou,najma so slovíčkami- "auto ti rozhodne neukradnú"- myslím, že je to zavádzajúca veta- na 100% isté nieje nič a vlastne ja tvrdím opak- taký stredne znalý zlodej áut nemá problém odstrániť žiadne zabezpečenie- takže rozhodne to určite nebude...



Stanko si nedočítal môj príspevok dokonca, lebo by si si všimol, že som aj to písala, že jedine " odťahovákom " by zobrali to auto. neviem či máš o tom prehľad ako ten zámok tam montujú, či si videl to video, ale pochybujem, že by nejaký zlodej mal toľko času, aby rozmontoval celý predok auta, aby sa dostal k tomu zámku pod tým volantom.:rolleyes:;)
a stojím si za tým, že by to auto neukradli, keď ty vieš dokázať, že také auto s tým zederom ukradli, tak sem s tým;) ale vlastne si písal, že si o tom "počul" - takže to nemusí byť pravda.
robin78
03.04.09,07:00
Barbarka, nesúhlasím s tebou,najma so slovíčkami- "auto ti rozhodne neukradnú"- myslím, že je to zavádzajúca veta- na 100% isté nieje nič a vlastne ja tvrdím opak- taký stredne znalý zlodej áut nemá problém odstrániť žiadne zabezpečenie- takže rozhodne to určite nebude...

v tomto pripade suhlasim s Barbarou, t.j. auto s tym systemom mozu ukradnut len tak, ze ho nalozia a odvezu. taktiez musim dat zapravdu aj tebe, ze znaly zlodej aut nema problem odstranit ziadne zabezpecenie, ale vsetko je len otazkou casu, v tom pripade by musel prist s riadiacou tycou, vybrat zeder a vlozit novu riadiacu tyc co je robota na par hodin v servise a nie niekde v noci po tme ;). skuseny zlodej ked za par minut nevie odist s autom tak ho radsej necha tak a a vezme ine...