pepsikova
31.03.09,19:45
..moju milú priateľku,tu sa volá terezamaria, inak je to moja milá Terezka, super baba, múdra, šikovná a čo je hlavné, drží ma na uzde, nesmiem zahrešiť ani pekne, nieto ešte špatne. Je na ňu spoľahnutie a vždy je ochotná poradiť a každému pomôcť. Viem, že jej príspevky padnú na úrodnú pôdu.

Tak vitaj medzi závislákmi, Terezka.
terezamaria
01.04.09,09:25
Ďakujem pekne za privítanie mojej priateľke Pepsikovej.Taktiež ďakujem tým, čo pridali súhlas pod privítanie - Kazu,arizone,hanelie,jozke .Veľmi si to vážim a budem sa snažiť
poradiť, pokiaľ budem vedieť
pepsikova
01.04.09,11:30
terezamaria
01.04.09,18:09
Ja som tu mala odpoveď a zrazu zmizla, to teda neviem, ako sa to mohlo stať.Ďakujem za privítanie i ostatným, ktorí dali súhlas Pepsikovej na moje privítanie.
Pepsikova tie narcisky sú nádherné a hlavne sú zvesťou jari, na ktorú sme už všetci veľmi čakali.
Ďakujem, že môžem byť s Vami všetkými.
mzdarka renca
01.04.09,18:26
Terezka vitaj na porade, verím, že sa ti tu bude páčiť tak, ako mne a ostatným členom porady.
Vitaj
Renča
terezamaria
01.04.09,20:06
Renči ďakujem za osobné privítanie, teším sa na spoločnú reč.
jozka56
01.04.09,20:31
Ahoj Terezka ja by som poprosila na začiatok rýchlokurz nehrešenia ani len pekne, joooooj veľmi by mi to pomohlo. Vitaj medzi nami. jožka:---:D
terezamaria
02.04.09,05:47
Milá Jožka, neboj pekne sa to Pepsikovej niekedy podarí, až sa hrešenie dá nazvať pekným? Ale škarede ozaj prestala, neviem čo ju k tomu prinútilo, asi to, že akceptuje, že ja neznášam hlavne dve slová, na ostatné až tak alergická nie som.Maj sa pekne a daj si záväzok, že aspoň niektoré vynecháš.Dá sa to, hovorím z vlastnej skúsenosti.
helvécia
20.04.09,07:12
Vitaj medzi nami a cíť sa tu tak dobre, ako nikde predtým.