Janka 24
01.04.09,10:00
Ahojte poraďáci, idem sa na Vás obrátiť s takouto vecou. Dnes som objednaná ku kožnej na zbrusovanie kože na tvári. Je to asi riadny zákrok, nehradí to však poisťovňa a stoji to okolo 5200 Sk. Jedná sa hlavne o moje jazvy, ktoých sa chcem zbaviť. Sú to jazvy po akné určite to poznáte. Má niekto z Vás s týmto skúsenosť? Bude to samozrejme viac navštev, nedá sa to naraz, ale trochu mám aj strach, či mi to nemôže ešte viac poškodiť ako zlepšiť. Prosím poradte ak viete Dakujem J.
pasuliatko
01.04.09,08:05
sused si to dal robiť preto,že mal velmi veľa vyrážok (akné) a dosť mu to pomohlo. zbavil sa toho
m.hladka
01.04.09,08:06
Držím palce, určite to pomôže.
Janka 24
01.04.09,08:24
dakujem
m.hladka
01.04.09,18:33
Napíš potom, ako si dopadla.
Janka 24
02.04.09,06:37
takze ahojte, bola som vcera na tom zbrusovaní-zevraj chemicky peeling, najprv mi naniesla jednu vrstvu nejakej kyseliny, nechala zaschnut a kym to schlo tak ma ovievala, lebo to strasne stipalo, potom dala druhu a tretiu vrstvu a nakoniec gel, po ktorom ma vsetko prestalo stipat asi do pol minuty.Teraz sa mi to ma zacat lupat po 2-3dnoch, tak som zvedava. zakrok stal 1000 sk a este som musela kupit hydratacny krem , ten stal 1200 sk a musim natierat aj 6x denne.hlavne asi vtedy ked sa bude lupat tvar. no este ma to caka 3x. 2x idem o dva tyzdne. tak som zvedava co to povie. Inac je to strasne vela penazi na to ze sa to robi rucne a trva to asi 10 minut. Myslela som ze to bude robit nejakym strojom, na slnko musim ist s ochrannym faktorom 50, takze este idem zhanat ten lebo ako na potvoru dnes ide svietit cely den. Takze to je vsetko, dufam ze to dopadne dobre a ze tolke peniaze navysli nazmar. Ahojte..........
BXLmiami
02.04.09,06:59
Popísala si chemický peeling a videla som viac žien čo si to dali robiť,výsledky bývaju väčšinou dobré.
Janka 24
02.04.09,07:04
ved ja dufam ze to bude lepsie , aj som sa odfotila pred a dufam ze sa odfotim aj po.potom porovnam a ak to bude dobre dam na ukazku pa
m.hladka
04.06.09,11:51
Dúfam, že to dopadlo dobre, a tu ukážku hodíš sem. Ja to síce nepotrebujem, ale zvedavosť mi nedá ....
m.hladka
06.08.09,12:52
Už je to zahojené?