sunbeam7
01.04.09,16:19
moja napalovacka odrazu nechce napalovat. isla bez problemov dokym som si neskopirovala original dvd, ktore malo nieco cez 6giga. stiahla som si dvd shrink, aby som si zmensila original dvd, aby som ho mohla napalit na obycajne dvd-r. film teda original dvd mi zmensilo na 4giga aj nieco. ale ked som ho chcela napalit na dvd-r, uz mi neslo napalit. nero vypisoval chybu Nero burn process failed at 2.4x (3,324KB/s), tak som vyskusala ine programy, ale kazdy mi vyhodil hned na zaciatku nejaku chybnu hlasku. pri tom cd mi napaluje stale, dvd mi cita napalene aj original bez problemov, len proste ich nechce napalovat... a ked vlozim prazdne dvd do mechaniky, tak ukazuje 0 volneho miesta.
neviem ci je chyba v mechanike, alebo sa nieco pokazilo programom dvd shrink. velmi sa nevyznam v tychto veciach, tak prosim piste ako pre pc zaciatocnikov :) vopred dakujem
abcd.kates
01.04.09,15:30
hmmm.aj mne sa to stalo .mozno ti pomozem ked mi povies aky original.nazov filmu..
mpca
01.04.09,15:34
na "operácie" zmensovania filmov z dvd je perfektny program DVDFab,, mna este nesklamal ;)
sunbeam7
02.04.09,06:22
bol to film - dokument Carstensz od Barabasa
duves
02.04.09,10:35
na "operácie" zmensovania filmov z dvd je perfektny program DVDFab,, mna este nesklamal ;)
Ja ho používam na DVD rip pri chranenych, samotnu rekompresiu robim v DVD Clone od Slysoftu.
Fero11
02.04.09,10:52
Vyskusaj ine DVD media +- R, RW ak nepojde, tak ak mas nejake DVD-RW, tak skus ho vymazat, ci aspon dokeze mazat
arizona
02.04.09,11:57
bol to film - dokument Carstensz od Barabasa
Neviem, či existuje možnosť nejakého blokovania proti kopírovaniu...:confused:
Ale Barabášove filmy ani mne nejdú prepáliť.
duves
02.04.09,12:30
Neviem, či existuje možnosť nejakého blokovania proti kopírovaniu...:confused:
Ale Barabášove filmy ani mne nejdú prepáliť.
Niektore DVD filmy su chranene. Myslim, že Barabašove nie. Aspon nie tie, co boli prilohou sobotnajsej Pravdy.