NONAME
01.04.09,17:53
Dobrý deň
Chcel by som sa vás spýtať či má niekto skúsenosť s ZEP (zaručený elektronickýpodpis).ako to funguje?postup?
ďakujem
Monika Durisova
12.04.09,15:13
Dobry den. Pokial mi poviete, s kym (styk s verejnou mocou, resp. obchodny a administrativny styk...) by ste chceli komunikovat elektronicky prostrednictvom zaruceneho elektronickeho podpisu, velmi rada Vam poskytnem komplexne kvalifikovane informacie tykajuce sa tejto problematiky.
NONAME
02.06.11,14:18
Síce odpisujem trošku s odstupom (cca 2 roky:)..haha...úprimne sa smejem dnes som to tu našiel zhodou náhod až dnes to riešim...

ale k veci...Chystám sa zakldať s.r.o.-čky elektronicky. Idem v tom podnikať. Ak máte k tejto téme kvalifikované informácie, bol by som veľmi rád ak mi ich poskytnete. Či už tu, telefonicky, mailom, osobne.
Preštudoval som si už zákony, nbusr.sk, aj plno článkov. čiže minimálny základ mám, ale stále mám plno nejsaností. Rád by som vedel potrebné veci pre prax.
arizona
02.06.11,14:22
NONAME
02.06.11,14:38
Arizona máte skúsenosti so založením s.r.o. pomocou ZEP?
Economic
02.06.11,15:14
Arizona máte skúsenosti so založením s.r.o. pomocou ZEP?


Ja mám tiež výborné viacročné skúsenosti s "elektronickým zakladaním sro." Je to pre ľudí výhodné, nakoľko ušetria 50 % na súdnom poplatku a netreba toľko papierových dokumentov. Ušetrí sa okrem iného aj na overovaní podpisov.
domenico.office
02.06.11,15:54
Dobrý deň
Chcel by som sa vás spýtať či má niekto skúsenosť s ZEP (zaručený elektronickýpodpis).ako to funguje?postup?
ďakujem

1. Vybavenie ZEP
2. Inštalovanie potrebných komponentov do PC.
3. Inštalácia QSign
4. Registrácia na portáli verejnej správy a notárska zápisnica
5. Zvládnuť skenovanie dokumentov do požadovaných formátov
NONAME
02.06.11,15:55
Neviete kde by som našiel profesionálne spracovaný návod k podaniu návrh na zápis s.r.o. do OR elektronicky. Resp. nemáte taký ?:)
domenico.office
02.06.11,15:57
Neviete kde by som našiel profesionálne spracovaný návod k podaniu návrh na zápis s.r.o. do OR elektronicky. Resp. nemáte taký ?:)

Neexistuje taký.... :mee:
Economic
02.06.11,16:00
Neviete kde by som našiel profesionálne spracovaný návod k podaniu návrh na zápis s.r.o. do OR elektronicky. Resp. nemáte taký ?:)

Pri všetkej úcte. Nemám tu uviesť celé svoje know how vrátane poskytnutia kompletných vzorov všetkých dokumentov k tomu potrebných ?
NONAME
02.06.11,16:00
tak zase len pokus omyl a veľa štúdia (: zvykol som si . ďakujem
NONAME
02.06.11,16:01
Pokojne môžeš economics (: ale prečo by si to robil však :)
srska
02.06.11,16:12
Pokojne môžeš economics (: ale prečo by si to robil však :)
a prečo by mal (mala)? veď ak chceš v tom podnikať, tak si agendu naštuduj, 2x sa "popáľ" a keď naberieš skúsenosti, tak ohľadom špécií ti tu určite odborníci poradia.
NONAME
02.06.11,16:16
Srska prirodzene..viem inak sa to ani nedá..na toľko už skúsený som. ("verím":) ...bol to len pokus o vtip.evidentne nepochopený...(: ....poctivo to študujem.
formulka
05.06.11,16:56
Srska prirodzene..viem inak sa to ani nedá..na toľko už skúsený som. ("verím":) ...bol to len pokus o vtip.evidentne nepochopený...(: ....poctivo to študujem.


Vtipy sú v inej kategórii.... :)