shaddie
01.04.09,19:04
Kupila som si novy cartridge do tlaciarne. Kedze som mala problem s purple, tak som sa okrem manualneho cistenia snazila najst nejaky ovladac, ak by to pomohlo. Ale nepomohlo. Dokonca mi prestala tlacit cierna. Ale to iste mi robi aj v linuxe a aj po preinstalovani win. Ked som si zapojila dalsiu tlaciaren, tak po par dnoch prestala cierna tlacit tiez-hoci podla indikatora v nej stale nieco je. Nechapem v com je problem, nemozu byt obe vyprazdnene, kedze prestali ist "zo stranky na stranku". Prosim poradte.
kero64
01.04.09,17:10
Podobný problém som mal aj ja. Vymenil som nové náplne, vytlačil tri stránky a prestali tlačiť. Tak som vyreklamoval náplne a tie ďalšie už išli dobre. Je dosť možné, že ta nová náplň je vadná.
shaddie
01.04.09,17:13
ale farebna ide. to cierna prestala tlacit. a na tej pracovne, ktora nie je moja sla farba dovtedy uplne v pohode.
mpca
01.04.09,17:16
kazety su kompatibilne alebo originálky? aka znacka talciarne to je?
Atramenty nezvyknu zaschnut po dvoch dnoch netlacenia,, po mesiaci ano ale po dvoch nie,,
Ak mas moznost odskusat tu tvoju kazetu v inej tlaciarni ci sa bude tvarit ako prazdna,,
chyba moze byt v chipe ktory kontroluje hladinu atramentu vacsinou sa tato chyba vyskytuje pri renovonanych kazetach...

A ano moze byt aj od vyroby sem tam vadna kazeta... :)
shaddie
01.04.09,17:20
nemam moznost vyskusat ich inde. a v oboch su original cierne naplne. ale myslim, ze ak by uz dochadzala napln, tak by to bolo poznat a obe tlacili este na 100%. a vyschnut v ziadnom pripade nemohli. tlacila som na nich dost casto.