refuggio
02.04.09,09:28
caute, potreboval by som na koniec prezentacie dostat tlacitko TLAČIŤ, teda aby sa priamo z prezentacie vytlacili stranky, nie cez menu Subor / Tlačiť....
Ivus44
02.04.09,10:23
Kliknes si na panel, das si moznost prezentacia, kliknes na tlacidla akcie a nastavis mu akciu.
refuggio
16.04.09,07:40
v menu Prezentacia/Tlačítka akcií je 12 tlačítok, ale ani jedno nie je Tlač :((
Andy Kralik
16.04.09,17:26
Najpr si vytvor makro s tlacou (Nastroje-Makro-Zaznam noveho makra-ok-vyskoci taky maly stvorcek,zatial ho nestlacat-..rob klasicke ukony ako ked davas tlacit..ak je vytlacene..-klik na na ten stvorcek). Tym si vytvoris makro, "program" ako postupovat ak chces dat tlacit

Teraz vyber Prezentacia-Tlacitka akcii-.. zvol si ktorekolvek tlacitko, uloz ho na plochu..otvori sa ti okno kde si mozes vybrat akciu ktora sa udeje ak sa tlacidlo spusti-vyber si makro ktore si si pred chvuilou vytvoril a nazov makra si este samozrejme pamatas.. Finito..

Takto to funguje v Powerpoint2000, v 2003 je to myslim podobne.. ak mas nejaky iny daj vediet aky..

Pozor, aby to fukgovalo musis mat makra povolene: Nastroje-makro-zabezpecenie zvol strednu mieru ochrany. To znamena ze po kazdom spusteni suboru v ktorom je makro sa ta Powerpoint opyta ci ich chces povolit alebo zakazat. Nedavaj nizku mieru zabezpecenia!! - Privelke riziko, virusy sa mozu tvarit ako makra!! Ak povolujes nejake makro, aj v buducnosti rob to iba v programoch o ktorych povode si si isty a viez ze obsahuju makro ktore je v poriadku. Este raz pozor na povolenie virusov ktore sa mozu spravat ako makro!!
Anuska999
08.06.09,19:06
Ahoj chcela by som sa opýtať , ked už mám hotovú prezentáciu v power pointe ktorú som ja nerobila ale mám ju stiahnutú s emailu tak ked si chcem s tej prezentácie stiahnúť pesničku dá sa to nejako?
Chobot
09.06.09,06:47
Ahoj chcela by som sa opýtať , ked už mám hotovú prezentáciu v power pointe ktorú som ja nerobila ale mám ju stiahnutú s emailu tak ked si chcem s tej prezentácie stiahnúť pesničku dá sa to nejako?

Áno, dá sa to, tu som to popisoval:


http://www.porada.sk/t109648-vyber-zvuku-z-prezentacie-powerpoint.html
Anuska999
10.06.09,16:17
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem velmiii