bea
02.04.09,09:58
Robili ste v POHODE už pre zamestnancov Potvrdenie o zaplatení dane na účely vyhlásenia o poukázaní sumy do výšky 2 % ? Mne v r. 4 a 5 nedopĺňa sumu v eurách. Ako to riešite? Myslíte, že to môžem doplniť ručne? Nechce sa mi vypisovať kvôli tomu celé tlačivá :confused:
bea
02.04.09,09:46
posúvam....
Ziarowka
02.04.09,11:28
ak si dáš náhľad zostavy tak na hornej lište máš ikonky pdf a druhá je export tlačovej zostavy do excelu.... neviem, či to celé nerozhádže, ale za pokus to stojí.... tak si iba doplníš dané údaje čo chýbajú a nemusíš to celé ručne prepisovať
bea
06.04.09,10:01
To som si pozrela, ale je to rozhádzané a asi by som mala viac práce, ako keď vystavím tlačivá ručne.
gven75
17.04.09,06:59
Ahojte len tak rýchlo prosím v potvrdení o zapl. dane r. 5 sa tam napíše to čo v r. 4? alebo napr. r. 4 : 0,19 a r. 5 bude prázdny? tak mi to robí program!
gven75
17.04.09,07:09
ale nemá tam byť nula? lebo sa tam píše, že nedoplatok z r. 4 mínus ten čo mu bol zrazený tak potom to je nula nie?
gven75
17.04.09,07:29
mám pravdu prosíííím
:)
mzdarka renca
17.04.09,07:39
mám pravdu prosíííím
:)
máš
bea
17.04.09,10:02
No ja to rozumiem inak. Ja v r. 5 nevidím mínus, ale pomlčku. A ak bol nedoplatok zrazený (zamestnancom zaplatený) v lehote do podania vyhlásenia, tak sa tam uvedie suma ako v r. 4. Ak nebol zrazený, tak sa uvedie nula.
mzdarka renca
17.04.09,10:11
No ja to rozumiem inak. Ja v r. 5 nevidím mínus, ale pomlčku. A ak bol nedoplatok zrazený (zamestnancom zaplatený) v lehote do podania vyhlásenia, tak sa tam uvedie suma ako v r. 4. Ak nebol zrazený, tak sa uvedie nula.
aj ja som to takto pôvodne pochopila, ako aj ty píšeš, aj som v tomto znení vymazala svoj príspevok, lebo ma celú domotala, ale moja chyba, nemám sa dať:).
bea
17.04.09,10:32
ja som sa už zľakla, že som všetky potvrdenia vydala nesprávne :-)
gven75
21.04.09,07:27
máte pravdu je to tak ako hovoríte. ja som si to už opravila, no ak s tým robíte 1x tak sa môže stať nie :)
megyzah
13.12.12,11:22
Prepáčte nevedela som kam zaradiť túto otázku. Občianske združenie potrebuje mať notársku zápisnicu aby sa mohlo evidovať pre účely 2% dane. Je tam prosím termín dokedy musí túto návštevu notára absolvovať? Nám totiž vznikol problém , poslali sme banke žiadosť o potvrdenie že tam máme vedený účet, ale nastal problém a potvrdenie príde na budúci týždeň, tak sa bojím či neičo neprešvihneme.
ivka70
13.12.12,11:32
Prepáčte nevedela som kam zaradiť túto otázku. Občianske združenie potrebuje mať notársku zápisnicu aby sa mohlo evidovať pre účely 2% dane. Je tam prosím termín dokedy musí túto návštevu notára absolvovať? Nám totiž vznikol problém , poslali sme banke žiadosť o potvrdenie že tam máme vedený účet, ale nastal problém a potvrdenie príde na budúci týždeň, tak sa bojím či neičo neprešvihneme.


Ano, je tam termin 15. decembra.
Pre potvrdenie si chodte priamo do banky osobne.
http://www.rozhodni.sk/index.php?postup_pri_registracii_do_zoznamu_prijim atelov/sl/61
rommy
19.03.13,15:39
Aj ja by som mala otázočku ohľadom tohoto potvrdenia, dátum zrazenia, resp. zaplatenia nedoplatku na dani zamestnancom mám dať ktorý dátum? Keď som robila mzdu? alebo keď mu bola poslaná na účet? alebo keď sa zaplatili preddavky na daň?
rommy
20.03.13,13:27
nikto neporadí???