Sifosp
02.04.09,14:02
Caute, dovolte, aby som sa predstavil. Na strednej a VS ma prezyvali Sifo. Som rodak zo SP. Tak z toho vznikol moj nick.

Do konca minuleho roku som robil kontrolling v medzinar. firmach. Ale kedze sa mi nechce chodit do BA na tyzdnovky a chcem zostat doma na Liptove pri rodinke, tak som sa rozhodol viest ucto na zivnost. Inak som to vystudoval na FHI EU v BA. A kedze som mal strednu ekonomicku, tak tomu aj rozumiem:cool:. Inak uz som mal zivnost na ucto na VS.

Tak to som ja.:)
wagner
02.04.09,14:53
Tak vitaj medzi nami - závislákmi. Dúfam že sa Ti tu bude páčiť.:D
Sifosp
02.04.09,18:04
Chcem sa pytat, mate zakazky iba z miesta bydliska, alebo aj odniekial dalej, a zakaznici Vam posielaju doklady, alebo maju na Vas presmerovanu postu? Vdaka, potreboval by som nejake zakazky este na jeden den v tyzdni.:cool:
tutiola
03.04.09,12:03
Vítaj nielen medzi nováčikmi. Prajem Ti aby si v Porade našiel vždy čo hľadáš a poradil tým, ktorým vieš.
Sifosp
03.04.09,12:27
Podla coho sa nam meni ten statu:Junior member, member, VIP clen? Som to hladal na webe, ale som nenasiel. Vdaka.
mzdarka renca
04.04.09,21:33
Podla coho sa nam meni ten statu:Junior member, member, VIP clen? Som to hladal na webe, ale som nenasiel. Vdaka.

Podľa množstva príspevkov je najskôr Junior member, potom member, senior member a nakoniec poraďák pri 500 príspevkoch. VIP člen je ten, ktorý dostane od odstatných ocenenie za dobrú radu a tých ocenení musí byť minimálne 40, aby bol V.I.P. člen.
Sifosp
08.04.09,11:30
Teda, ten kontrolling je flakarina oproti účtovníctvu... :D