martinala
11.07.05,11:30
Asi sa z toho všetkého zbláznim, ale neviem si skontrolovať výstup z počítača...
Do zápočtového listu sa dávajú všetky dni - tzn. pracovné, soboty, nedele, PN, dovolenka a iné - alebo sa z toho musí niečo vyňať ?
prosím pomôžte mi !!!
martina
brm
11.07.05,09:32
Asi sa z toho všetkého zbláznim, ale neviem si skontrolovať výstup z počítača...
Do zápočtového listu sa dávajú všetky dni - tzn. pracovné, soboty, nedele, PN, dovolenka a iné - alebo sa z toho musí niečo vyňať ?
prosím pomôžte mi !!!
martinaide o kalendárne dni doby odkedy dokedy bol pracovník v poistnom vzťahu...nedávaš tam len prípadné neplatené voľná...
martinala
11.07.05,09:34
aha, takže keď nastúpil 1. 7. 05 a RPP má k 31. 7. 05, pričom nemal NV, absenciu, alebo OČR nad 10 dní, tak mu do zápočtového listu môžem napísať 30 dni, že ?
Jara
11.07.05,09:42
A prečo nie 31? ...Hovoríš že končí 31.7. a dávaš mu 30 dní?
martinala
11.07.05,09:45
jáááj, zle som mrkla do kalendára, máš pravdu, 31.
veľmi pekne ďakujem za pomoc !!!!!!!!!!!!!
už sa mi lepšie dýcha :-)
príjemný zbytok dňa
martina
milanr
13.07.05,10:35
Prosím o pomoc v súvislosti s vystavením Zápočtového listu. Ako mám vypísať prehľad PN v KD. Píšem aj obdobie vyplácania náhrady príjmu (t.j. prvých 10 KD DPN) alebo iba KD nem. dávok, ktoré vypláca SP a čo s porušením liečebného režimu a krátením dávok. Treba to tam tiež uviesť? Pomôžte poraďáci.
alex1
13.07.05,10:47
Prosím o pomoc v súvislosti s vystavením Zápočtového listu. Ako mám vypísať prehľad PN v KD. Píšem aj obdobie vyplácania náhrady príjmu (t.j. prvých 10 KD DPN) alebo iba KD nem. dávok, ktoré vypláca SP a čo s porušením liečebného režimu a krátením dávok. Treba to tam tiež uviesť? Pomôžte poraďáci.
Ja píšem KD za celú dobu PN. S porušením nemám skúsenosť, ale myslím,že to netreba nikde značiť.
milanr
13.07.05,11:22
To alex1:
Ďakujem za radu aj ja to tak vypíšem, súhrne celú dobu DPN. Chcem sa len opýtať, vypíšeš potom niekde poznámku odkedy dokedy bola vyplatená náhrada, alebo to neuvádzaš vôbec?
Daska
13.07.05,11:29
Ja som to nikde neuvadzala,ak niekto bude chciet, mam to v papieroch
miriza
13.07.05,11:33
Keď mal zamestnanec 4dni absencie /neospravedlnenej/ tak mu zápočet skrátim o 4 dni. V mojom prípade keď nastúpil 1.4 05 a výstup má 30.6.05 to bude 87 dní alebo 91 dní ????????
zuzana
13.07.05,11:38
Ja so do zápočtu rokov dávala aj dni absencie, vlastne všetko, niekde vo vyhľadávaní si pozri zápočet, tam to už bolo.
miriza
13.07.05,11:40
Akurát som ten zápočtový dnes vypĺňala a dala som tam aj tie dni absencie, len som sa chcela uistiť čo to mám dobre. ďakujem za radu.
brm
13.07.05,15:24
To alex1:
Ďakujem za radu aj ja to tak vypíšem, súhrne celú dobu DPN. Chcem sa len opýtať, vypíšeš potom niekde poznámku odkedy dokedy bola vyplatená náhrada, alebo to neuvádzaš vôbec?pýtajú tam dobu PN, o náhradách sa tam nehovorí...a do kolonky ostatné píšem či dotyčný mal alebo nemal exekúciu a v akej výške a kam to treba platiť...to sú potom ďakovné pohľady...:)