Dudles
02.04.09,17:00
Cavte chcel by som poradit ohladne: mam svoju stranku na ktorej dajme tomu budem predavat rady chcel by som vediet ako by to bolo ked mi dakto posle koruny na moj ucet tuna na Slovensku co nato vlastne vsetko potrebujem isto to nebude len take jednoduche ze zverejnim svoj ucet a pridu eura+tie peniaze mozu chodit aj v inej mene dajme tomu ze z Anglicka ci sa to uz automaticky premiena na eura ako to vlastne je jednalo by sa napr.o denny prijem 100eur za radu Vam vopred dakujem
Lianka
24.04.09,14:24
...chcel by som vediet ako by to bolo ked mi dakto posle koruny na moj ucet tuna na Slovensku co nato vlastne vsetko potrebujem ... pridu eura+tie peniaze mozu chodit aj v inej mene dajme tomu ze z Anglicka ci sa to uz automaticky premiena na eura ako to vlastne je...

Neviem, nakolko je este tvoja otazka este aktualna.

Bez ohladu na to, v akej mene odosielatel financnu ciastku posle, prijem na tvoj ucet bude pripisany v mene, v akej je ucet vedeny. Ak v EUR, tak prijem v inej mene bude prepocitany kurzom a pripisany v EUR.

Potrebujes mat na to zalozeny bezny ucet, ak chces, aby ti boli peniaze na neho zasielane.