comodo
02.04.09,19:37
No sem az tak vela ludi nechodi a nemienim z toho robit velke halooo ale :
1.4.2009 okolo17.00 som v motoreste hot-pot pri Cerveniku stretol jednu sypmaticky nesikovnu :-) damu , z ktorou sa nam 2-3x stretli oci, ale kedze bola z partiou podla vsetkeho z prace som nemal velku sancu na akciu a na tu vzdialenost som za slaka nemohol zistit, ci ma obrucku a ci nie. Davam tu tomu 0.0000000001% sance na uspech, ale mam aspon pocit , ze som nieco urobil.
arizona
02.04.09,17:42
Ak to bola nejaká firemná akcia, mohli by v motoreste vedieť,kto si stoly zajednal...;)
comodo
02.04.09,17:55
ale nie, to sme boli iba bezni navstevnici , my dvaja oni tusim styria. Kolega cumel do piva , ja po babach :-)
Stanislav 1975
02.04.09,19:22
No sem az tak vela ludi nechodi a nemienim z toho robit velke halooo ale :
1.4.2009 okolo17.00 som v motoreste hot-pot pri Cerveniku stretol jednu sypmaticky nesikovnu :-) damu , z ktorou sa nam 2-3x stretli oci, ale kedze bola z partiou podla vsetkeho z prace som nemal velku sancu na akciu a na tu vzdialenost som za slaka nemohol zistit, ci ma obrucku a ci nie. Davam tu tomu 0.0000000001% sance na uspech, ale mam aspon pocit , ze som nieco urobil.
mimotemy A aký je problém??? Čo otehotnela???:):D
danushka
02.04.09,20:07
mimotemy A aký je problém??? Čo otehotnela???:):D
:D:D:D
...no snáď by sa ona zháňala po tatovi;)...

Inak veľmi milá témička.
alla66
02.04.09,20:33
Láska na prvý pohľad....nechápete? zabudli ste ?

Zastav sa tam vždy,keď pôjdeš okolo motorestu a možno sa znova stretnete.:)
comodo
03.04.09,09:12
Láska na prvý pohľad....nechápete? zabudli ste ?

Zastav sa tam vždy,keď pôjdeš okolo motorestu a možno sa znova stretnete.:)

( na druhý :-)
Však to !! Oni totiž všetci čo si z toho robia srandu závidia.:):):)
Ale rozhodne radšej travim čas takým niečim ako odvodmi a DP.
Gabi03
03.04.09,09:25
mimotemy
Tak deň je už krajší.
A tému si pomenoval názvom mojej obľúbenej pesničky. :D;):o
Chobot
03.04.09,09:42
No sem az tak vela ludi nechodi a nemienim z toho robit velke halooo ale :
1.4.2009 okolo17.00 som v motoreste hot-pot pri Cerveniku stretol jednu sypmaticky nesikovnu :-) damu , z ktorou sa nam 2-3x stretli oci, ale kedze bola z partiou podla vsetkeho z prace som nemal velku sancu na akciu a na tu vzdialenost som za slaka nemohol zistit, ci ma obrucku a ci nie. Davam tu tomu 0.0000000001% sance na uspech, ale mam aspon pocit , ze som nieco urobil.

Normálne ti držím palce, aby si ju našiel... ;)

Skús rozhodiť siete do viacerých diskusných fór...

Daj vedieť, či sa ti to podarilo.
alla66
03.04.09,10:02
mimotemy
Tak deň je už krajší.
A tému si pomenoval názvom mojej obľúbenej pesničky. :D;):o
http://www.youtube.com/watch?v=ejxFeS47OZ8
Beella
03.04.09,12:19
danushka
03.04.09,14:34
Cítim, cítim, že Comodo sa zaľúbil a my sme všééééééétci veľmi netrpezliví a zvedaví. Tuším tu na Porade toľká romantika ešte nebola....tuším prišla aj jar.
alla66
03.04.09,14:57
....pri Cerveniku stretol jednu sypmaticky nesikovnu :-) damu ....
mimotemy
už pri prvom čítaní tvojho príspevku som bola zvedavá ako každá ženská, prečo si ju nazval ♥ sympaticky nešikovnú ♥ ??
Možno to bude začiatok nitky ako ju nájsť...:)
comodo
03.04.09,16:19
Som rad, ze sa mi podarilo vlozit temu, ktora par ludi i potesi. Skutocne je dobre sa odreagovat. Ja , ako som uz napisal nemienim robit super-kampan. Je dost mozne ze ta obrucka , ak to nebol nejaky prstienok s ockom , tam i bola, tak nerad by som vyrypal nieco ine ako prijemne. Nechame to "vyzriet casom". Podstatne je , ze ta tema je tu. Ta nesikovnost, na ktoru sa pyta alla66 ? To by som si nechal ako kontrolnu otazku, v pripade zazraku :-)
A dakujem vsetkym za podporu.
alla66
01.05.09,12:00
Comodo : pochváľ sa....našiel si svoju lásku??? Dnes sa dávajú pusy milovaným ženám pod rozkvitnutou čerešňou.....♥
kero64
01.05.09,12:47
Comodo : pochváľ sa....našiel si svoju lásku??? Dnes sa dávajú pusy milovaným ženám pod rozkvitnutou čerešňou.....♥
Keď pôjdeš okolo, zastav sa. Čerešňu mám, tak už chýba len ten zbytok.:)
Marína
01.05.09,12:56
Ja som len prekvapená, že táto téma nemá päť hviezdičiek. Hádam súhlasíte, že si ich zaslúži.:)
alla66
01.05.09,13:01
Comodo je zamilovaný :D:D a už sa nehlási:mee:
danushka
01.05.09,13:30
Zato ja pri čítaní tejto témy vytiahnem svojho starkého pod čerešňu! Vystískam ho tam do samého rozpučenia...
alla66
01.05.09,13:41
A poriadne,:--- nech si zapamätá prvý máj aspoň na rok:D
V Košiciach kvitnú čerešne? My na západe máme smolu, už odkvitli.:mee:
buchač
01.05.09,13:47
A poriadne,:--- nech si zapamätá prvý máj aspoň na rok:D
V Košiciach kvitnú čerešne? My na západe máme smolu, už odkvitli.:mee:

Šak prídi ku mne , jak veľká , rozkvitnutá je !:D:D:D
kero64
01.05.09,13:51
Zato ja pri čítaní tejto témy vytiahnem svojho starkého pod čerešňu! Vystískam ho tam do samého rozpučenia...
Keby to nebolo tak ďaleko, zastavil by som sa. Len musím potichu lebo moja milovaná je vedľa pri PC, číta poradu a keď si prečíta toto, budem ju musieť pod čerešňou stískať až do rána. Našťastie, my máme prvý máj každý deň a nepotrebujeme čerešňu, aby sme sa na seba nalepili. Takú poraďáčku mi chlapci môžete iba závidieť. Ja ale verím, že každý má doma niekoho, pri kom sa mu zatají dych, srdiečko začne silnejšie udierať a stačí iba chytiť za ruku alebo objať len tak pre radosť a hneď je nám na svete veselšie.:)
alla66
01.05.09,14:10
Keď pôjdeš okolo, zastav sa. Čerešňu mám, tak už chýba len ten zbytok.:)
http://media.bigoo.ws/content/55/288255/Red-Muah-Lips-Glitter.gif
alla66
01.05.09,14:12
http://media.bigoo.ws/content/55/288255/Red-Muah-Lips-Glitter.gif
Šak prídi ku mne , jak veľká , rozkvitnutá je !:D:D:D
Ty si zaslúžiš....http://media.bigoo.ws/content/glitter/kiss/kiss_31.gif
kero64
01.05.09,14:19
http://media.bigoo.ws/content/55/288255/Red-Muah-Lips-Glitter.gif


No ty mi dávaš, ja napíšem, že mi sedí manželka vedľa, číta poradu a ty mi posielaš srdiečka. Tak dik. Snáď mi to dnes odpustí.
Kazu
01.05.09,17:00
A poriadne,:--- nech si zapamätá prvý máj aspoň na rok:D
V Košiciach kvitnú čerešne? My na západe máme smolu, už odkvitli.:mee:

Tak môžeš aj pod muškátom :--- ale musíte si ľahnúť :D
comodo
01.05.09,17:31
Ach jaj , veru sa mi ta lady in red neozvala. Asi som sa malo snazil s tou propagaciou. Neviem totiz o nejakom inom slusnom fore a na hulvatske stranky to nedam. Inak ja som dnes musel trocha podvadzat, lebo bol som dat pusu jednej mojej kamoske, ktora robila paniku, ze bude majove tela, akoze nepobozkana , navyse maroduje. Tak teraz babo rad, ceresne odkvitnute , odlomil som zakvitnutu jablon , priniesol , pobozkal ,az potom som sa musel priznat, ze to nie je ceresna.A co to drevo za to moze ? :-)
alla66
01.05.09,17:37
Ach jaj , veru sa mi ta lady in red neozvala. Asi som sa malo snazil s tou propagaciou. Neviem totiz o nejakom inom slusnom fore a na hulvatske stranky to nedam. Málo sa snažíš...bol si na mieste činu? Alebo len prechádzaš okolo...



Inak ja som dnes musel trocha podvadzat, lebo bol som dat pusu jednej mojej kamoske, ktora robila paniku, ze bude majove tela, akoze nepobozkana , navyse maroduje. Tak teraz babo rad, ceresne odkvitnute , odlomil som zakvitnutu jablon , priniesol , pobozkal ,az potom som sa musel priznat, ze to nie je ceresna.A co to drevo za to moze Len, aby z toho nebolo o deväť mesiacov iné drievko....
?:D:D:D.
:-):D:D
comodo
01.05.09,17:44
:D:D

jaj jaj, stary clovek , hotova opica ( hovorievala stara mama :-)
comodo
01.05.09,17:47
[quote=alla66;1032756]Málo sa snažíš...bol si na mieste činu? Alebo len prechádzaš okolo...
/quote]

Nerozumiem ! Prosim napovedu, alebo aspon drgnut !
alla66
01.05.09,17:47
:eek::eek::eek::eek: definuj :D:D:D
comodo
01.05.09,17:50
:eek::eek::eek::eek: definuj :D:D:D
no ze sa clovek trapi a este si z neho robia........ no ....tam to .... !

( konecne sa mi podarilo dostat sem obrazok :o
alla66
01.05.09,17:53
[quote=alla66;1032756]Málo sa snažíš...bol si na mieste činu? Alebo len prechádzaš okolo...Ach jaj , veru sa mi ta lady in red neozvala. Asi som sa malo snazil s tou propagaciou. Neviem totiz o nejakom inom slusnom fore a na hulvatske stranky to nedam.
/quote]

Nerozumiem ! Prosim napovedu, alebo aspon drgnut !

Prečo sa má ozvať lady ?? Prvý týždeň si tam mal byť nasáčkovaný každý deň ....Bol si ešte niekedy v motoreste, alebo len autom si fičal okolo.....:confused::D
comodo
01.05.09,17:55
ahaaa ! Chodim tam iba obcas , tak 3-4x v roku sa stavim napchat sa salatom ked idem z BA. To by som pochyboval ze by som tam tu partui stretol,alebo tu zensku stretol . Vtedy som siel zo stavebnej vystavy a ta partia vyzerala, ze asi tiez, asi ako navstevnici.
alla66
01.05.09,18:01
:eek: nespomínal si, bola som v tom, že chodíš okolo každý deň...mal si aspoň nechať obálku pre neznámu s tel.číslom..:cool: .možno Lady teba hľadala a sedela tam každý deň ......:mee::mee:
comodo
01.05.09,18:06
:eek: .možno Lady teba hľadala a sedela tam každý deň ......:mee::mee:

Ale to asi nie.Čo ak bola zo Žiliny ,alebo z Popradu.
alla66
01.05.09,18:12
Ty si strašný pesimista:eek::eek::eek:
comodo
01.05.09,18:16
Ty si strašný pesimista:eek::eek::eek:

realista
alla66
01.05.09,18:22
si realista,....Pesimista vidí tmu v tuneli,
optimista vidí svetlo na konci tunela,
realista vidí svetlá blížiaceho sa vlaku a vlakvedúci vidí troch debilov na koľajniciach ...
comodo
01.05.09,18:31
:-)))) Dobré. Tak to chodí. Štastie praje pripraveným. Ja som v tom motoreste možno nebol dosť v strehu. Nabudúce snáď nezaváham.
Zatial papá - na dnes vypínam.
alla66
01.05.09,18:31
no ze sa clovek trapi a este si z neho robia........ no ....tam to .... !

( konecne sa mi podarilo dostat sem obrazok :o
nevieš to?...naučím...:D:D:D
comodo
03.05.09,18:56
nevieš to?...naučím...:D:D:D

He, ako poradák by si len učila a učila :).
A bola si na Bradle ?
alla66
03.05.09,19:39
Hej i s Ficom:D....hľadala som Ťa...:eek::mee:
comodo
03.05.09,19:47
hľadala som Ťa...:eek::mee:

a podla coho by si ma spoznala :---
alla66
03.05.09,19:52
hmm ...ťažká otázka...
comodo
04.05.09,17:46
hmm ...ťažká otázka...

No vsak ked nabuduce zorganizujes nejaku akciu dam si napr. kravatu SZM a budem jasny. ( k Ficovi by som tak pasoval :o )
Zial – nebol som tam, polepsim sa.
alla66
04.05.09,18:30
Na slávnostnej akcii na Bradle sa okrem popredných slovenských politikov zúčastnilo minimum ľudí, pretože väčšina o ňom nevie takmer nič ....
Nebola som tiež, mala som iné povinnosti. Čo ak tam bola tvoja láska
Lady in red - motorest hot-pot....:):---
comodo
04.05.09,19:17
Čo ak tam bola tvoja láska
Lady in red - motorest hot-pot....:):---

Však to , do frasa !!! :mee::confused::mee:
arizona
04.05.09,19:59
aspoň malá náhrada;):mee:
cris de burgh -lady in red :)
http://www.youtube.com/watch?v=MOUC12581FY&feature=related
alla66
04.05.09,20:02
arizona : Musíme nájsť comodovi náhradu.:---..nech nám nezostane na ocot:rolleyes::D
Stanislav 1975
04.05.09,21:41
Ako tak sledujem túto debatu tak medzi comodom a allou preskočila iskra,hmhm:):D

Comodo, už nehladaš tú slečnu z motorestu?
alla66
05.05.09,03:37
Psst...neprezraď nás
bobino38
05.05.09,04:30
alla66...neflirtuj tolko:-)
alla66
05.05.09,04:58
Prepáč snažím sa comodovi pomôcť a Ty ma napádaš ?!
Ste so STANISLAVOM na zlej stope. Už budem mlčať. :-(
mimotemy
bobino38
05.05.09,07:35
...nenapádam:-)) v tom sa nedá pomôcť :-) chlapec premeškal príležitosť a hladať ihlu v kope sena je na dlho...
buchač
05.05.09,14:47
...nenapádam:-)) v tom sa nedá pomôcť :-) chlapec premeškal príležitosť a hladať ihlu v kope sena je na dlho...


alla66...neflirtuj tolko:-)

Tak potom asi alle zááááávidííííííííííííš , či .....?:D:D:D:---:---:---
ondrejvla
05.05.09,15:06
No to je krásna téma! Dnes som mala náladu pod prahom "slušnosti" ale táto téma mi ju úplne napravila.:):---
Vtipné bonmoty ale chudáčisko Comodo hľadá svoju lásku:mee:!
Povedz ako vyzerala. nebola som to náhodou ja? I keď mám už po zenite, čerešňa je opŕchnutá, ale aspoň náznak romantiky by možno pomohol omladnúť, nie?;)
A vieš, že jej závidím? Skús hľadať Lady in red, ktorá sa poliala červeným nápojom, alebo okväckala polievkou?:)

Hľadaj Comodo, to je zaujímavejšie ako seriály v telke, držím ti palčeky.:---
ondrejvla
05.05.09,15:13
mimotemyFňuk, tak 1.4.2009 som to určite nemohla byť ja, ten termín je tiež v mojej občianke, ale úplne z iného dôvodu...:D:mee:
alla66
05.05.09,15:16
ondrejvla : Krásny príspevok.....škoda, príspevky v neodborných častiach (hoby Poradách) nemôžu získať bod..... romantik ako comodo sa v dnešnej dobe ťažko hľadá....
chlapci : neflirtujeme, neiskríme,....len sa zabávame....žijeme len raz...
comodo
05.05.09,18:35
No to je krásna téma! Dnes som mala náladu pod prahom "slušnosti" ale táto téma mi ju úplne napravila.:):---
Vtipné bonmoty ale chudáčisko Comodo hľadá svoju lásku:mee:!
Povedz ako vyzerala. nebola som to náhodou ja? I keď mám už po zenite, čerešňa je opŕchnutá, ale aspoň náznak romantiky by možno pomohol omladnúť, nie?;)
A vieš, že jej závidím? Skús hľadať Lady in red, ktorá sa poliala červeným nápojom, alebo okväckala polievkou?:)

Hľadaj Comodo, to je zaujímavejšie ako seriály v telke, držím ti palčeky.:---

Je to OK. Ale nemozem sa ani velmi nahlas priznat, ze sa prilis nespolieham na uspech tejto akcie ( alla by ma ihned zaradila medzi pesimistov :-) , ale inak – no pozrite na tu ucast v tejto teme. A ked i prizname , ze vela ludi tu bolo viackrat a urobilo ten stav, necudoval by som sa ak by sa moja dama bola i objavila. Za ozivenie temy 1. maja musim podakovat Alle66 - Alla vdaka ! chytaj pusa letiiiiiiii :---.
No dobre teda priznam, co to tam bolo. Ani sa nepokvackala , ani nic nevyliala. Ale v jednej ruke nieco drzala a druhou obsluhovala davkovac napoja a este tam nemala pohar uz to pustila, tak teraz bleskove podstcit pohar , lebo stava je prec. No bola zlata. :):):):mee:. To by sa muselo videt ako sa snazila.
comodo
05.05.09,18:38
Psst...neprezraď nás

Pán generál ! Nejaký som z toho zmätený. :D
ondrejvla
05.05.09,18:56
Je to OK. Ale nemozem sa ani velmi nahlas priznat, ze sa prilis nespolieham na uspech tejto akcie ( alla by ma ihned zaradila medzi pesimistov :-) , ale inak – no pozrite na tu ucast v tejto teme. A ked i prizname , ze vela ludi tu bolo viackrat a urobilo ten stav, necudoval by som sa ak by sa moja dama bola i objavila. Za ozivenie temy 1. maja musim podakovat Alle66 - Alla vdaka ! chytaj pusa letiiiiiiii :---.
No dobre teda priznam, co to tam bolo. Ani sa nepokvackala , ani nic nevyliala. Ale v jednej ruke nieco drzala a druhou obsluhovala davkovac napoja a este tam nemala pohar uz to pustila, tak teraz bleskove podstcit pohar , lebo stava je prec. No bola zlata. :):):):mee:. To by sa muselo videt ako sa snazila.

Držím ti palčeky, nech ju "chytíš". Tak a teraz budem snívať, prečo som takúto nehodu nezažila aj ja... - ale asi preto, že voľakedy nebol motorest na Červeníku, ani dávkovače nápojov, ktorými sa obslúžil zákazník sám:rolleyes:
Tak sa už konečne ozvi Lady in Red, takáto láska na prvý pohľad určite vydrží u neho večne:---
alla66
05.05.09,18:57
Je to OK. Ale nemozem sa ani velmi nahlas priznat, ze sa prilis nespolieham na uspech tejto akcie ( alla by ma ihned zaradila medzi pesimistov :-) , ale inak – no pozrite na tu ucast v tejto teme. A ked i prizname , ze vela ludi tu bolo viackrat a urobilo ten stav, necudoval by som sa ak by sa moja dama bola i objavila. Za ozivenie temy 1. maja musim podakovat Alle66 - Alla vdaka ! chytaj pusa letiiiiiiii :---.
No dobre teda priznam, co to tam bolo. Ani sa nepokvackala , ani nic nevyliala. Ale v jednej ruke nieco drzala a druhou obsluhovala davkovac napoja a este tam nemala pohar uz to pustila, tak teraz bleskove podstcit pohar , lebo stava je prec. No bola zlata. :):):):mee:. To by sa muselo videt ako sa snazila.

Ďakujem, už teraz sa bojím čo Stanislav 1975 i bobino 38 napíšu:D

....OMG...zasa sa nebudem môcť sústrediť na prácu.....SODOMA GOMORA....:---:---....

:eek:takých nešikovných, ako bola Lady nás behá po svete....ajajajajjjjjj:)

neboj stretneš svoju neznámu...:)
alla66
05.05.09,19:01
Pán generál ! Nejaký som z toho zmätený. :D
:rolleyes: nič iné ma v rýchlosti nenapadlo.......:D:D
marjankaj
05.05.09,19:54
No dobre teda priznam, co to tam bolo. Ani sa nepokvackala , ani nic nevyliala. Ale v jednej ruke nieco drzala a druhou obsluhovala davkovac napoja a este tam nemala pohar uz to pustila, tak teraz bleskove podstcit pohar , lebo stava je prec. No bola zlata. :):):):mee:. To by sa muselo videt ako sa snazila.

Konečne vieme prečo ťa tak zaujala.:---