Mema
03.04.09,08:43
Dobrý deň, môže mi niekto poradiť, či mám uzatvoriť so zamestnancom dohodu o vykonaní práce alebo o pracovnej činnosti. Jeden zamestnanec je na OČR po 9 až 10 dní preruší na jeden či dva dni a je znovu na OČR. Jedná sa o učiteľku MŠ, za ktorú je náhrada z úradu práce (môže robiť 64 hod. mesiac a zarobiť 131,- € za mesiac). Druhý zamestnanec na tom istom oddelení je PN. Jedná sa o kuchárku. Náhrada dôchodkyňa. Pre učiteľku by som dala dohodu o pracovnej činnosti ( akože je len 2 hod. denne v práci ) ale čo s kuchárkou (tam sa nedá povedať, že varí iba dve hodiny denne )? Môžem mať skoro na tú istú činnosť dve rôzne dohody? Jedna zastupuje OČR a druhá PN zamestnancov.
terezamaria
06.04.09,09:18
Pri opakujúcej sa činnosti by som volila v obidvoch prípadoch Dohodu o pracovnej činnosti § 228a/. Je jasné, že môžu podľa nej pracovať 10 hodín týždenne. Ale nie je určené, do akej výšky sa môže pohybovať dohodnutá odmena, takže si prepočítajte skutočný počet odpracovaných hodín x hodinová odmena a tak odmenu potom zakomponujte do Dohody o pracovnej činnosti. Musíte zosúladiť oficiálny doklad so skutočnosťou, pričom 10 hodín týždenne tam bude uvedené.