zdenka25
03.04.09,12:13
Prosím Vás pomô�te mi, som začiatočníčka. Odovzdala som daňové priznanie k dani z príjmov PO a teraz by som mala podža tohto §21 o účtovníctve zverejni� údaje, ale neviem kde sa to, čo v�etko tam mám posla� a či sa za to aj platí. Ďakujem moc.
uctulienka
06.04.09,19:53
My ako nezisková organizácia sme udaje z ročnej závierky zverejnili v Obchodnom Vestníku, Je to tak podľa zákona o nezisk.org.
ked tam zavoláte , podaju Vám všetky informácie, možno to ide aj cez internet.
kapadelta
14.04.09,13:00
My posielame schválenú ÚZ do zbierky listín poštou (do 30 dní od schválenia VZ), posielame súvahu, výkaz ziskov a strát a poznámky + sprievodný list.
alicacka
14.04.09,16:41
Podľa môjho vedomia sa to ukladá do obchodného registra a je tam aj nejaký poplatok. Ku ktorému obchodnému registru patríte - kde je sro-čka zaregistrovaná, tam máte zbierku listín a tam sa to ukladá. Pozri si zákon o obchodnom registri.
slnecnica99
21.04.09,12:40
Ak si s.r.o-čka, tak podľa Obchodného reg. - Okresnom súde - Zbierka listín - spreivodný list - bez poplatku - list Ti potvrdia. eňa
matovinka
28.04.09,11:10
My sme akciova spolocnost a na nas sa vztahuje §21 ods. 2. Podla toho je potrebne poslat na Ministerstvo financii Suvahu, Vykaz ziskov a strat a asi aj spravu auditora do Obchodneho vestnika.
grammatika
28.04.09,11:15
Lianka
05.08.09,14:04
Tento rok (za rok 2008) sme prvy raz posielali dokumenty na ulozenie do Zbierky listin (postou). Preslo uz niekolko mesiacov a na www.orsr.sk nie je zmienka o tych dokumentoch. Aka je z vasich skusenosti lehota, kym ORSR dokumenty zaregistruje? Kontaktuju v pripade neuplnosti, nejasnosti firmu?

Jedna sa o BA. Premena ZI im trvala cca. 5 mesiacov. Je tato doba pri vsetkych ukonoch standardna, alebo su len tento rok mimoriadne vytazeny v suvislosti s prechodom na EUR a s tym suvisiacimi povinnostami PO?
m.hladka
09.08.09,18:53
Tento rok (za rok 2008) sme prvy raz posielali dokumenty na ulozenie do Zbierky listin (postou). Preslo uz niekolko mesiacov a na www.orsr.sk (http://www.orsr.sk) nie je zmienka o tych dokumentoch. Aka je z vasich skusenosti lehota, kym ORSR dokumenty zaregistruje? Kontaktuju v pripade neuplnosti, nejasnosti firmu?

Jedna sa o BA. Premena ZI im trvala cca. 5 mesiacov. Je tato doba pri vsetkych ukonoch standardna, alebo su len tento rok mimoriadne vytazeny v suvislosti s prechodom na EUR a s tym suvisiacimi povinnostami PO?
Ja som to mala behom týždňa, ale niesla som si to tam osobne.
Nemyslím si, že by kontaktovali firmu v prípade nejasnosti.
Over si, či to vôbec dostali.
Lianka
14.08.09,09:24
Zabudla som podakovat :eek:, dakujem :). Zastavim sa tam niekedy a spytam sa.