pehapetra
03.04.09,16:36
Vie mi niekto poradiť, či členovia správnej rady neziskovky môžu byť zároveň aj jej zamestnancami?? ďakujem
mirhu
05.04.09,09:08
Pozri sa do zakona,podla ktoreho ste vznikli, co je tam napisane, my sme neinvestičný fond, a v nasom zakone je napisane, ze clenovia spravnej a dozornej rady nemaju narok na odmenu, iba na preukazatelne vydavky spojene s ich funkciou, ja som spravca fondu, ale zamestnana som ako uctovnik a admin.pracovnik
pehapetra
06.04.09,08:32
dakujem za odpoved. V zakone pre neziskove organizacie je to definovane rovnako. Teda ze clenovia spravnej a dozornej rady nemaju narok na odmenu, iba na preukazatelne vydavky spojene s ich funkciou. Znamena to teda, ze ich mozno zamestnat v organizacii, napr. ako administ. pracovnika?
mirhu
06.04.09,10:15
dakujem za odpoved. V zakone pre neziskove organizacie je to definovane rovnako. Teda ze clenovia spravnej a dozornej rady nemaju narok na odmenu, iba na preukazatelne vydavky spojene s ich funkciou. Znamena to teda, ze ich mozno zamestnat v organizacii, napr. ako administ. pracovnika?
Som spravca fondu - statutar,nemozem byt ako statutar v TPP, ale som zamestnana ako uctovnik, a aj tak sa staram o vsetko co s tym suvisi,