t.betinka
04.04.09,09:32
Kto mi poradi nesplatila som splatku 278 SK.Stalo sa to ze prisiel exekucny list ze mam platit skoro 10 000 Sk.Zacala som platit v roku 2008 sekom ale na firmu dostali exekucny prikaz aby mi strhavali z vyplaty.Firma zacala strhavat z vyplaty ja som prestala platit sekom az jedneho dna zo sudu prisiel list mne aj na firmu ze mam vsetko zaplatene.O 2 mesiace som znova dostala z toho isteho sudu list ze vraj mam zaplatit bola tam suma + mam zaplatit aj sudu peniaze nejake trovy.Odpisala som ze mam vsetko zaplatene zaroven som poslala aj papiere o ukonceni tej splatky aj moj aj z firmy.O 2 mesiace som dostala zo sudu ze vobec nereagujem na listy ze sa vyhybam plateniu ze od roku 2001 som nic neplatila len nejaka pokuta je 24 478 Sk.+co dlhujem+zaplatit trovy sudu to vsetko ma zaplatit do 3 dni ani nemam tolko.Pri tom liste co mi teraz prisiel som mala dalsie 2 listy od 2 roznych dlznikov vobec ich nepoznam ani nemam nic spolocne.Ved udaje maju byť chranene.Ako dalej co robit som z Ban.Bystrice.na koho s mam obratit??????Co robit???????
02Michaela
04.04.09,08:38
Ako dalej co robit som z Ban.Bystrice.na koho s mam obratit??????

Na právnika ;)
t.betinka
04.04.09,08:41
Dakujem za odpoved.Preto som uviedla ze som z Bystrice ci niekto mi nenapise meno pravnika.
02Michaela
04.04.09,10:04
Dakujem za odpoved.Preto som uviedla ze som z Bystrice ci niekto mi nenapise meno pravnika.
Ja som z východu, tak meno určite neposkytnem, ale tu máš linku

http://www.zlatestranky.sk/zs/hf/advokati/?gclid=CMbdydOJ15kCFdGR3wodE2Q0VQ

je to zoznam advokátov, a keďže máš prístup na internet (predpokladám, keďže si na porade;)) skús si právnikov vo Vašom meste aj vygoogliť alebo vyhľadať cez net.
t.betinka
04.04.09,12:27
Dakujem Ti 02MICHAELA aj ja som vychodniarka ktora sa pred 2 rokmi prestahovala.Skusim si najst no myslela som ze tu niekto pozna advokata ma s nejakym skusenosti ktory je seriozny nenatahuje cas a netaha vela peniazi.Zdravim.
Mária27
04.04.09,12:36
Na Slovenskej advokátskej komore sa dajú vyhľadať aj podľa mesta. Tu máš BB:

http://www.sak.sk/blox/cms/sk/zone1/advokati/id1/procRun/id1/buttons/search